החלפת מצבר לרכב ביהוד במחיר אטרקטיבי – מגיעים מהר עד הבית או לכל כתובת אחרת בה אתם נמצאים!

בעבר לא היה פשוט למצוא ספק מצברים שמצליח לשלב בין איכות למחירים נוחים, אבל היום, סוף כל סוף, כבר לא צריך להתפשר! אנחנו בתותח המצברים מספקים מצברים ביהוד עד הבית באיכות מעולה ובמחיר משתלם.

מה כולל השירות שלנו, אילו סוגי מצברים אנחנו מציעים לכם, מה צריך לבדוק לפני קניית מצבר ביהוד ומהם המחירים? – כל המידע לפניכם.

 

מצברים ביהוד עד הבית מחיר זול ואחריות!

✔️ מצבר ביהוד עם אחריות יצרן!

✔️ זמינים להגעה לכל כתובת בעיר

✔️ שירות מקצועי במחירים נוחים!

✔️ צריכים מצבר חדש? חייגו >>

טלפון: 055-9703783

 

מצברים ביהוד
מצברים לכל סוגי הרכב ביהוד – במחירים ללא תחרות!

 

שירות מצבר עד הבית ביהוד – איך זה עובד?

לפני שנפרט לכם יותר לעומק על המצברים שלנו, אנחנו רוצים להסביר לכם מדוע כאשר אתם צריכים שירות מצברים לרכב ביהוד, כדאי לכם לפנות דווקא אלינו ולא לאחרים.

הדבר טמון בשירות המיוחד שלנו – מצבר עד הבית, כך שלא תצטרכו להיות בלחץ לגבי איך להביא את הרכב למוסך כאשר המצבר מת והאוטו לא מניע או כשאתם לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים.

איך זה עובד בדיוק?

✔️ אתם מתקשרים אלינו ומספרים לנו מה קרה ואיפה אתם בדיוק.

✔️ אנחנו מגיעים אליכם במהירות ובודקים את המצבר הקיים.

✔️ אם המצבר שלכם תקין, נטעין אותו עבורכם. לעולם לא נחליף מצבר שיכול לשרת אתכם לעוד מספר חודשים.

✔️ אם בבדיקה יתגלה שהמצבר "מת", נחליף לכם אותו במצבר שמתאים לרכב על פי סוג, דגם, מנוע ושנתון.

ההתקנה מבוצעות על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים ובסיום ההתקנה גם תקבלו מאיתנו תעודת אחריות רשמית של היבואן.

 

מחיר מצבר ביהוד

רכישה של מצבר ממש לא צריכה להיות יקרה, אבל זה גם לא אומר שהמחירים אמורים להיות זולים מידי, דבר שפעמים רבות מעיד על איכות ירודה של המצבר.

כמה עולה מצבר ביהוד? הדבר נקבע על פי החוזק והגודל של המצבר וסוג הטכנולוגיה שלו.

לדוגמא, מצבר לאופנוע הוא קטן יותר ועם פחות אמפר ולכן הוא יהיה זול יותר מכזה שמיועד לרכב מסחרי או משאית.

מצבר סטארט סטופ גם כן יהיה יקר יותר ממצבר עופרת-חומצה רגיל. עלות מצבר לרכב ביהוד מונוסון נקבעת גם בהתאם לשם המותג ומשך האחריות של המצבר.

אם אתם מחפשים לרכוש מצברים ביהוד בזול ורוצים להיות בטוחים שעדיין תקבלו איכות, פנו אלינו לתותח המצברים. אנחנו תמיד מציעים מחירים נוחים והוגנים ללקוחות שלנו,

גם כאשר מדובר במותגים המובילים ובטכנולוגיות היותר מתקדמות. אנחנו גם המקום למצוא בו מצברים ביהוד במבצע לאורך כל חודשי השנה.

הנה מחירון שמסכם עבורכם מחירי מצברים מסוגים שונים:

מחיר מצברים ביהודמחיר מומלץ
מחיר מצבר לאופנוע ביהוד מונוסוןהחל מ-420 ₪
 עלות של מצבר למשאית החל מ-1,650 ₪
כמה עולה מצבר לאוטו ביהודהחל מ-450 ₪
מחיר מצבר סטארט סטופ EFBהחל מ-730 ₪
עלות מצבר שנפ לרכבהחל מ-450 ₪

רוצים לדעת יותר פרטים או להזמין אותנו באופן דחוף? צלצלו אלינו לתותח המצברים ותקבלו מענה מיידי.

 

מתי צריך להחליף מצבר?

#1 הצורך לחפש שירות מצברים לרכב בעיר יהוד יכול לעלות בכמה תרחישים: ברוב המקרים לקוחות פונים אלינו כאשר הם לא מצליחים להניע את הרכב. במקרה שכזה הרכב עשוי להשמיע מעין "תקתוקים", מה שמעיד על כך שיש עדיין מתח במצבר, אך הוא אינו מצליח לבצע סיבובים של המנוע ולכן הרכב אינו מניע.

#2 עוד תרחיש הוא כאשר ישנם סימנים מקדימים שמעידים על כך שהמצבר עומד לשבוק חיים. למשל, קושי בהתנעה בבוקר, חלונות חשמליים שעולים לאט, אורות מהבהבים או נורת אזהרה שנדלקת ברכב עם סימן של מצבר.

אז מתי צריך להחליף את המצבר? כאשר בבדיקה שלנו עולה שהמצבר באמת גמור, כשבכל מקרה אנחנו תמיד ממליצים לכל הלקוחות שלנו להיות מודעים לתאריך התפוגה של המצבר (הדבר מצוין על גבי המדבקה שלו) ולבצע החלפה מראש לאחר 3 שנים של שימוש או כאשר הסימנים שציינו הופיעו והם לא רוצים להיות מופתעים עם רכב שאינו מניע.

 

החלפת מצבר ביהוד

 

אילו סוגי מצברים לרכב תמצאו אצלנו?

כאשר אתם פונים לתותח המצברים אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו סוגי מצברים לרכב של המותגים המובילים בעולם. אנחנו מקפידים לעבוד רק עם מותגים שכאלו, בין היתר מצבר שנפ, ורטה, בוש ואחרים.

הסיבה לכך היא שמצברים אלו מתאימים לאקלים הישראלי, הם כמעט ואינם מתקלקלים ובסופו של דבר גם מחזיקים מעמד הרבה מאוד זמן, מה שמספק תמורה מלאה לכסף שלכם. בנוסף תקבלו גם אחריות ארוכה עבור המצברים האלו.

למשל, מצבר בוש מגיע עם 24 חודשים אחריות וכך גם מצבר ורטה, ואילו מצברי שנפ מגיעים עם 12 עד 20 חודשים אחריות לבחירתכם.

 

מעבר לסוג המותג, חשוב לשים לב לעוד דבר חשובים כאשר רוכשים מצברים ביהוד:

✔️ חוזק המצבר – מצברים מגיעים עם כוח מסוים שמאפשר להם להניע את הרכב ולתמוך בפונקציות החשמליות שלו. אותו חוזק נמדד בערך הקרוי אמפר-שעה, כאשר ככל שהרכב קטן יותר, כך נדרש מצבר קטן וחלש יותר. למשל, מצבר לקטנוע או אופנוע תמיד יהיה קטן יותר מאשר מצבר לרכב רגיל או מצבר למשאית.

✔️ סוג הטכנולוגיה – יש להבדיל בין מצברי עופרת חומצה רגילים לבין מצברים אחרים, כגון מצברי פריקה עמוקה לרכבים חשמליים ותפעוליים (מצברי ג'ל) או מצבר סטארט סטופ שמתאים לרכבים שמצוידים בטכנולוגיית התנעה-כיבוי במהלך נסיעה.

לא יודעים איזה מצבר מתאים לרכב שלכם? אל דאגה! כאשר תיפנו אלינו אנחנו כבר נדע לאפיין את הרכב שלכם ולקבוע איזה מצבר מתאים לו באופן מדוייק -החלפת מצבר לרכב ביהוד מונוסון מעולם לא הייתה פשוטה יותר!