צריכים להחליף מצבר למשאית שלכם? תותח המצברים היא הכתובת. תוכלו להגיע אלינו או שאנחנו נגיע אליכם לכל מקום שתצטרכו על מנת שנבדוק את המצבר הקיים שלכם, נראה אם עדיין אפשר להשתמש בו ובמידת הצורך נחליף אותו בחדש. אנחנו מציעים ללקוחותינו מצברים איכותיים בלבד, שמגיעים עם אחריות כמובן.

איך יודעים שצריך להחליף מצבר במשאית ומה לבדוק כשבוחרים מצבר חדש? אילו תקלות יכולות להיגרם למצבר ומהם הסימנים המקדימים לכך, כמה עולה מצבר כזה ותשובות על שאלות נפוצות נוספות – את הכל תקבלו מיד.

 

החלפת מצבר למשאית מחיר זול (ואחריות!)

✔️ מבחר מצברים למשאיות במחירים נוחים

✔️ מגוון מותגים ורטה, שנפ, בוש ואחרים

✔️ שירות החלפת מצבר למשאיות 24/6

✔️ לייעוץ ולהצעת מחיר, התקשרו >>

טלפון שלנו: 055-9703783

 

מצבר למשאית
מצבר למשאית בזול – תותח המצברים
מצבר שנפ Schnapp
מצבר שנפ
מצבר ורטה Varta
מצבר ורטה
מצבר בוש Bosch
מצבר בוש

 

מה ההבדל בין מצבר של משאית למצבר של אוטו?

בבואכם להחליף מצבר במשאית שלכם תגלו כי קיימים הבדלים בין מצבר שכזה למצבר של רכב רגיל.

מה מיוחד במצבר למשאית? שהוא הרבה יותר גדול וגם אמור לספק הרבה יותר כוח על מנת להצליח להתניע את הרכב ולהפעיל את שאר המערכות החשמליות שלו.

רמת האמפר – אם מצברים לרכב מספקים עד 80 אמפר בערך במתח של 12V, במשאיות נדרשים מצברים הרבה יותר עוצמתיים, משמע מצברים עם מידות אמפר גבוהות הרבה יותר.

כמה אמפר יש במצבר של משאית? כתלות בגודל שלה, עד 225 אמפר בערך. לעיתים נדרשים שני מצברים בחיבור טורי על מנת להגיע למתח של 24V ולספק את הזרמים הנדרשים.

עוד הבדל משמעותי טמון בכך שמצבר של משאית פורק מהר ונטען מהר, כך שבפועל הוא אמור להחזיק מעמד יותר זמן ממצברים של כלי רכב רגילים, בשימוש נכון כ-4 שנים בממוצע.

 

מצבר למשאית
מצבר למשאית יהיה תמיד גדול ועוצמתי יותר, בהשוואה למצבר של רכב פרטי

 

מתי צריך להחליף מצבר למשאית?

אז איך תדעו מתי צריך להחליף מצבר למשאית שלכם? התשובה מתחלקת לשני תרחישים:

האחד – כאשר מגיע זמן תאריך התפוגה שלו, כאמור, בשימוש נכון, 4 שנים בממוצע.

השני – אם אתם מתחילים לשים לב לסימנים המעידים על בעיה כלשהי במצבר. למשל:

#1 נורת אזהרה שנדלקת – משאיות רבות מצוידות בחיישן באיזור המצבר שגורם להפעלה של נורה כשהמצבר אינו מספק את עוצמת הזרם הרצויה. לעיתים הנורה אינה ייעודית למצבר אלא מהווה אזהרה כללית של בעיה במנוע.

#2 קושי בהתנעת המשאית – ייתכן שמדובר בבעיה אחרת, אך אם היא מתוחזקת היטב, ייתכן כי פשוט מדובר במצבר גמור.

#3 בעיית אורות – אם עוצמת האורות עולה ויורדת בזמן שהמשאית כבר מותנעת, הדבר עשוי להעיד על פעולה לא תקינה של המצבר, שהגיע לסוף דרכו.

תקלות נפוצות במצברים של משאיות שיכולות להשפיע על פעולתם מלבד גיל ישן כוללות שברים במצבר וכמו כן, נזילה של חומצות ובסיסים מתוך המצברים והופעת קורוזיה.

חשוב לדעת גם מה גורם לבלאי במצבר של משאית ולהימנע מכך ככל שניתן, בין היתר תקלות באלטרנטור שאינו טוען את המצבר והיווצרות מעגלים חשמליים פתוחים שגורמים לזליגת חשמל שפורקת את המצבר, לעיתים גם שהרכב אינו מונע.

מכל הסיבות הללו, חשוב מאוד לתחזק את המערכות החשמליות של המשאית על מנת לשמור על המצבר תקין.

 

איך בוחרים מצבר למשאית?

בחירת מצבר למשאית תלויה במאפיינים הספציפיים של כלי הרכב שלכם. עליכם לדעת מהו נפח המנוע של המשאית, הסוג והדגם וכמו כן, מהן הדרישות החשמליות של כל המערכות הנוספות וכדומה.

נתונים אלו יעזרו לנו לספק לכם מצבר למשאית שיעמוד בדרישות החשמליות שלה לאורך פרק הזמן הארוך ביותר ולא יהיה חזק מדי בכדי לגרום לה לנזק חלילה.

סוגי מצברים למשאיות יכולים להיות אחד מאלה:

✔️ מצברים פתוחים בתפעול מלא – במצברים אלו יש למלא מים מזוקקים מעת לעת.

✔️ מצברים פתוחים ללא צורך בתפעול – גם מצברים אלו מכילים מים מזוקקים, אך אין צורך למלא אותם מחדש במשך מחזור החיים של המצבר.

✔️ מצברי ג'ל – פה כבר מדובר במצברים סגורים שבהם המים המזוקקים למעשה "כלואים" בפולימר ג'לי ולכן אינם מתנדפים או נוזלים מהמצבר החוצה. מסיבה זו מצברים אלו אינם דורשים תחזוקה כלל.

✔️ מצברי ליתיום – המצברים שהוזכרו לעיל הם על בסיס Lead-Acid אך מצברי הליתיום הם אלו שככל הנראה יחליפו אותם באופן מלא בשנים הבאות. הם אומנם יקרים יותר אך לעולם אינם נוזלים (גם הם מצברים סגורים), מחזיקים משך זמן רב יותר וידועים ביכולתם לספק כוח אחיד ביציבות רבה.

בשורה התחתונה, בחירת מצבר למשאית צריכה להתבצע תוך התחשבות בדרישות החשמליות הספציפית שלה, העלות הכספית שתרצו להשקיע במצבר וצרכי התחזוקה שלו.

גורם משפיע נוסף הוא כמובן גודל המצבר והתאמתו לגומחה עבורו במשאית וכן גיל המצבר, שכן מצברים חדשים מחזיקים מעמד זמן רב יותר, מאשר מצברים שכבר העלו אבק על המדף.

כמובן שיש לתת עדיפות למותגי מצברים ידועים, כגון מצבר שנפ למשאית או מצבר ורטה וזאת על פני מצברים פחות מוכרים. 

 

תותח המצברים – החלפת מצבר למשאית עד הבית

אז כפי שבוודאי הבנתם, חשוב מאוד לדעת איזה מצברים מתאימים למשאית שלכם ולבחור בצורה נכונה. במקום להסתבך, אנחנו כאן עבורכם.

החלפת מצבר מתאפשרת גם מבלי שתצטרכו להגיע אלינו. פשוט צלצלו אלינו ואנחנו כבר נהיה בדרך אליכם עם מצבר חדש.

 

מצבר למשאית
כשהחלפת מצבר למשאית נעשית על ידי מקצוענים -בתוך זמן קצר ניתן לחזור ולנהוג על המשאית

 

מחיר מצבר למשאית

עלות מצבר למשאית נקבע בהתאם למספר קריטריונים חשובים, דוגמת סוג המצבר, הגודל שלו ומאיזה מותג הוא. מצבר ורטה למשאית או מצבר שנפ אולי יהיו יותר יקרים, אך יחזיקו לכם לזמן רב יותר ולכן נחשבים למאוד משתלמים.

אצלנו בתותח המצברים גם תוכלו למצוא מצברים למשאיות במבצע לאורך כל השנה, כך שתמיד תוכלו להשיג מצבר איכותי למשאית שלהם במחיר הוגן.

הנה טווחי המחירים הממוצעים של מצברים למשאיות מסוגים שונים:

סוג המצבר לפי מותג ומידת אמפרמחיר מומלץ
עלות מצבר למשאית של שנפ 80 אמפרהחל מ- 550 ₪
מחיר מצבר של ורטה למשאית 140 אמפרהחל מ- 1190 ₪
מחיר מצבר שנפ 165 אמפרהחל מ- 1150 ₪
מחיר מצבר למשאית של טיטניום 180 אמפרהחל מ- 1150 ₪
עלות של מצבר שנפ 220 אמפרהחל מ- 1650 ₪
מחיר מצבר 225 אמפר של ורטההחל מ- 1590 ₪
עלות מצבר בוש למשאית 225 אמפרהחל מ- 1900 ₪

מצברים למשאיות בפריסה ארצית

אנחנו לא רק נעזור לכם לבחור את המצבר המתאים ביותר, אלא גם נדע כיצד להתקין אותו בצורה מקצועית ומדויקת, כך שהמצבר לא יינזק במהלך הנסיעה או יגרום להרס של המערכות החשמליות במשאית שלכם.

התקשרו אלינו ונעזור לכם לרכוש את המצבר המתאים והאיכותי ביותר.