שירות מצברים לכל דגמי ניסאן בפריסה ארצית רחבה 24 שעות ביממה. צריכים עזרה? צרו קשר ונגיע בטיל.

אצלנו בתותח המצברים תוכלו לרכוש מצבר לניסאן ואין זה משנה איזה דגם יש לכם. אנחנו מחזיקים במלאי גדול של מצברים מכל הסוגים והמותגים, כך שתמיד נוכל להתאים לכם מצבר בצורה מוצלחת.

וזה עוד לא הכל – אנחנו גם מציעים לכם שירות החלפת מצבר עד הבית אשר כולל בדיקה של המצבר הישן שלכם והתקנה של החדש, כל זאת במחיר הכי משתלם שיש.

בשורות הקרובות תבינו איזה מצברים מתאימים לרכבי Nissan, תלמדו על חשיבות ההתאמה של המצבר לדגם הספציפי שיש ברשותכם וגם תגלו כמה עולה מצבר כזה כשרוכשים אותו מאיתנו.

 

 החלפת מצבר לרכב ניסאן 24/7 במחיר ללא תחרות!

✔️ החלפת מצברים לרכבי Nissan עד אליכם! 

✔️ שירות מהיר ומקצועי במחיר אטרקטיבי במיוחד

✔️ מצברים עם אחריות מלאה בכל הארץ

✔️ מצברים לכל דגמי ניסאן: קשקאי, נוט, ג'וק ועוד.

✔️ לקבלת ייעוץ והצעת מחיר מנציג >>

התקשרו אלינו: 055-9703783

 

מצבר לניסאן עד הבית במחיר משתלם
מצבר לרכב ניסאן עד בית הלקוח, זמינים 24/7, התקנה מהירה בכל הארץ. מחירים מיוחדים

 

מצבר לניסאן – רגיל או Start-Stop?

ניסאן (Nissan) היא חברה יפנית לייצור כלי רכב, שמאופיינים במנועים חזקים, אריכות ימים, נוחות, בטיחות, חיסכון בדלק ואבזור מתקדם. אם גם אתם רכשתם לעצמכם את אחד הדגמים של ניסאן, כדאי שתכירו מספר סוגי מצברים שתוכלו לבחור מהם בעת הצורך:

✔️ מצבר רגיל – הכוונה למצבר עופרת-חומצה אשר מיועד לרוב דגמי הרכב של ניסאן. הוא לעיתים מחוזק עם יוני קלציום, כמו במקרה של מצבר שנפ לניסאן. תוכלו לבחור בין מצברים רטובים אשר זקוקים להחלפת מים כל מספר חודשים לבין מצברים יבשים על בסיס ג'ל שהינם אטומים לגמרי.

✔️ מצבר Start-Stop – ישנם דגמים מתקדמים של ניסאן בהם מותקנת מערכת אשר מכבה את הרכב בעת עצירה ומתניעה אותו ברגע שהנהג לוחץ על דוושת הגז. מאחר ומדובר במחזורי התנעה-כיבוי רבים במהלך נסיעה, נדרש מצבר מיוחד שמיועד לטכנולוגיה זו.

כל יצרני המצברים המובילים, דוגמת בוש, ורטה ושנפ, מציעים מצבר לניסאן גם על בסיס טכנולוגיה זו ואנחנו נעזור לכם לבחור בין הדגמים הנדרשים, שיכולים להיות מסוג EFB או AGM.

 

מצברים לניסאן לפי דגם

לקוחות רבים שואלים אותנו איך לבחור מצבר לרכב שלהם מעבר לעניין סוג הטכנולוגיה המיושמת במצבר.

אנחנו תמיד אומרים להם שהדבר החשוב ביותר הוא לבחור מצברים לניסאן לפי דגם הרכב, מאחר ולכל דגם מתאים מצבר עם כוח והספק אחר.

הנה סקירה של סוגי מצברים שמתאימים לדגמי ניסאן ספציפיים:

סוג הדגם סוג המצבר 

נוט

מיקרה

אלו הרכבים היותר קטנים של ניסאן, שלהם נפח מנוע קטן ועל כן הם זקוקים למצבר קטן יחסית של 50 אמפר בלבד

טידה

מוראנו

אלו רכבים מעט יותר גדולים ומאובזרים חשמלית ולכן עבורם נדרש מצבר של 55 אמפר

אלמארה

סאני

הדור הראשון של דגמים אלו (שנות ה-90 וה-2000 המוקדמות) דורש מצבר של 60 אמפר. הדגמים של הדור השני זקוקים למצבר חזק יותר של 62 אמפר. אלמרה החדשה (2023) זקוקה למצבר 50 אמפר

פרימרה

ניסאן ג'וק

פרימרה יוצרה עד שנת 2008 ומי שעדיין מחזיק ברכב זה זקוק למצבר של 62 אמפר. מצבר לניסאן ג'וק צריך להיות של 60 אמפר אך גם 62 אמפר יכול להתאים

קשקאי

הדגמים הישנים יותר של ניסאן קשקאי (עד 2014) זקוקים למצבר 62 או 60 אמפר. הדגמים משנת 2015 והלאה עובדים עם מצבר הרבה יותר קומפקטי ויעיל של 50 אמפר

מצברים לדגמי הרכב הגדולים של ניסאן

דגמים אלו זקוקים למצברים גדולים בהתאם. עבור דגמי פאת'פיינדר, נווארה, או אקסטרייל – 72 אמפר. עבור דגמי מקסימה או סרנה – 80 אמפר ועבור דגמי ווינר או טראנו – 95 אמפר.

רוצים לבחור מצבר בצורה נכונה? תוכלו לבדוק בספר הרכב איזה מצבר מתאים לדגם שלכם או פשוט לסמוך עלינו שנדע לבחור עבורכם את המצבר המתאים ביותר כשתצטרכו להחליף מצבר לרכב שלכם.

החלפת מצבר לרכבים היא המומחיות שלנו ונוכל להגיע עד אליכם ולהתקין לכם את המצבר בצורה מקצועית. בנוסף תקבלו מאיתנו גם אחריות, כך שתוכלו להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

 

מחיר מצבר לניסאן – כמה עולה?

מחיר מצבר לניסאן נקבע על פי מותג המצבר, גודל המצבר ומשך תקופת האחריות של המצבר. למשל, מצבר בוש, ורטה ושנפ נחשבים למותגים יותר איכותיים ועל כן מצבר מהסוג הזה יעלה יותר ממותגים אחרים. מצבר לדגם ניסאן גדול וכבד גם כן יעלה יותר ממצבר שמיועד לאחד מדגמי המיני של החברה.

כמובן שאין זה משנה איזה מצבר תצטרכו, אצלנו תוכלו לרכוש אותו במחיר משתלם ונוח. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מצברים לניסאן במבצע, למשל לפני חגים או בתקופות אחרות בשנה. 

הנה טבלת טווח מחירים למצברי ניסאן:

עלות מצבר לפי דגםטווח מחירים ממוצע
מחיר מצבר לניסאן מיקרה 50 אמפר ׁ(בוש)545 עד 960 ₪
עלות מצבר לדגם טידה 55 אמפר (שנפ)490 עד 580 ₪
כמה עולה מצבר לניסן ג'וק 60 אמפר (ורטה)540 עד 710 ₪
מחיר של מצבר לניסאן קשקאי 62 אמפר (שנפ)500 עד 590 ₪
כמה יעלה מצבר לדגם מקסימה 80 אמפר (בוש)695 עד 960 ₪

מחפשים מצבר לניסאן בזול ובאיכות מעולה? אתם כבר יודעים למי לפנות – תותח המצברים.