מחפשים מצבר לאופנוע שלכם? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בתותח המצברים נשמח לעזור לכם בתהליך הבחירה ולהתקין עבורכם את המצבר בצורה מקצועית ונכונה. אך לפני שתיפנו אלינו, הכנו עבורכם מדריך קצר על כל מה שצריך לדעת מצברים לאופנועים.

איך שומרים על המצבר של האופנוע ומאריכים את חייו, מתי בכל זאת צריך להחליף אותו ואיך עושים זאת, מבין אילו סוגי מצברים ניתן לבחור וכמה זה אמור לעלות? הנה כל התשובות.

 

החלפת מצבר לאופנוע במחיר משתלם (כל הארץ)!

✔️ מבחר סוגי מצברים לאופנועים של מותגים מובילים

✔️ מצבר לאופנוע עם אחריות יצרן מלאה

✔️ מצבר 7, 9, 12, 14 אמפר לאופנוע ועוד

✔️ שירות החלפת מצבר לאופנוע עד הבית

✔️ פריסה ארצית – מגיעים לכל מקום בארץ!

✔️ לייעוץ ולהצעת מחיר, התקשרו >>

טלפון שלנו: 055-9703783

 

מצבר לאופנוע
הגיע הזמן להחליף מצבר לאופנוע? התקשרו אלינו לתותח המצברים להזמנת שירות החלפת מצבר עד הבית

 

אילו סוגי מצברים לאופנוע קיימים בשוק?

כיום ניתן למצוא מספר סוגי מצברים לאופנוע:

  • מצברים פתוחים – מצברים אלו נמכרים בצורתם ה-"יבשה" ואליהם מוסיפים מים מזוקקים לשם הפעלתם. הם נחשבים למצברים זולים יחסית אך בשנים האחרונות הם מחליפים את מקומם למצברים הסגורים.
  • מצבר ג'ל לאופנוע – זהו סוג של מצבר סגור שבו הבסיסים והחומצות שמגיבים ביניהם ליצירת חשמל נמצאים במצב צבירה ג'לי ולא מימי, כך שאין צורך להוסיף מים או לפתוח אותם כלל וכלל.
  • מצבר ליתיום לאופנוע – מצבר נטען לאופנוע שמשתייך לקטגוריית המצברים הסגורים, שנחשבים מתקדמים מאוד, בעלי מספר מחזורים רב של פריקה וטעינה. הוא יכול להתחבר לשקע חשמלי ולעבור טעינה מלאה ללא תלות במנוע.

 

בחירת מצבר לאופנוע – חשיבות המאפיינים הטכניים

מה מיוחד במצבר לאופנוע מבחינת המאפיינים הטכניים? שהוא קטן יותר ממצבר של רכב רגיל ולכן מחזיק פחות זמן וצריך להחליפו אחת לשניים בערך. מצבר לאופנוע יכול להיות קטן מאוד (2.3 אמפר-שעה) אך גם גדול כמו מצבר של רכב פרטי, למשל מצבר של מאזדה, עד 32 אמפר-שעה. הספק גדול מדי והדבר יכול לפגוע במערכות החשמליות של האופנוע. הספק נמוך והמצבר פשוט יתרוקן בצורה מהירה וישאיר אתכם תקועים לצד הדרך או בחניה בבית.

לעיתים גם הבדלים שנראים זניחים, כמו, מצבר לאופנוע 12 אמפר או 14 אמפר, עושים את כל ההבדל בין מצבר שמתאים לאופנוע לבין כזה שלא.

כיצד תדעו באיזה מצבר לבחור? שימו לב למה שכתוב בספר האופנוע שלכם לגבי ערך האמפר הרצוי למצבר. עדיין לא יודעים איזה מצבר מומלץ לאופנוע שלכם? פשוט תיפנו אלינו ונשמח לסייע לכם.

 

מצבר לאופנוע
על כל מצבר לאופנוע מודפסים הנתונים הטכניים שלו בצורה ברורה, לרבות רמת האמפר

 

איך שומרים על המצבר של האופנוע?

לקוחות רבים שואלים אותנו כל כמה זמן צריך להחליף מצבר לאופנוע? אנחנו תמיד אומרים להם שהדבר תלוי מאוד באופן השימוש שלהם בו ובפעולות התחזוקה שביצעו.

חשוב להבין כי שמירה על המצבר משמעותה החלפת מצבר לאופנוע בתדירות נמוכה (כל שנתיים, בערך), מה שחוסך לא מעט בעלויות.

אז מה הורס מצברים של אופנועים ואילו פעולות יעזרו לכם לשמור על המצבר של האופנוע שלכם לתקופת הזמן הארוכה ביותר?

#1 הקפידו להתניע את האופנוע בקביעות – שימוש בתדירות נמוכה באופנוע פוגע באורך חיי המצבר שלו, כך שאם אתם מתכננים חופשה בלי האופנוע, דאגו שמישהו יתניע אותו למספר דקות מדי יום או ירכב עליו, גם אם לזמן קצר.

#2 מצבר נקי הוא מצבר תקין – ביצוע ניקוי מצבר לאופנוע חשוב מאוד לשם שמירה על תקינותו ויש לבצע זאת אחת לחודש בערך. יש לנקות אותו מאבק וקורוזיה ובמידה והלכלוך "קשה", פנו אלינו ונחזיר את המצבר שלכם לכשירות מלאה.

#3 סעו במתינות – לכל מצבר יש מקסימום מחזורי פריקה וטעינה עבורו. מה זה אומר מבחינתכם? שעליכם להימנע מהתנעות חוזרות ונשנות של האופנוע תוך כדי נסיעה, מאחר והדבר גורם לריקון המצבר.

#4 מניעת התחממות יתר – החנו את האופנוע שלכם בצל או לחלופין, השתמשו בכיסוי וזאת על מנת למנוע חשיפה מתמדת של המצבר לחום.

כעת כשאתם יודעים מה מאריך את חיי המצבר באופנוע שלכם, אנחנו בטוחים שתקפידו על כך יותר מתמיד. מעבר לזאת, חשוב מאוד כי תרכשו מלכתחילה מצבר איכותי לאופנוע שלכם, מאחר והדבר יגדיל את הסיכוי שהמצבר ישמר תקין לטווח הזמן הארוך ביותר שניתן.

מצבר שנפ לאופנוע הוא דוגמא טובה לכך ותוכלו לרכוש אותו אצלנו בתותח המצברים, או להזמין אותו עד הבית ונתקין אותו ממש אצלכם.

 

החלפת מצבר לאופנוע – מתי חשוב שתיפנו אלינו?

אם התוקף של המצבר שלכם עומד להסתיים או שאתם שמים לב למספר מספר סימנים שיכולים להעיד על כך שהמצבר של האופנוע שלכם עומד "למות" (אורות מהבהבים, אופנוע שנכבה בעמידה ורעשים מוזרים מכיוון המצבר בעת ההתנעה) חשוב מאוד שתיפנו אלינו. כיצד נוכל לסייע לכם כאשר תרצו להחליף מצבר לאופנוע שלכם?

✔️ ביצוע בדיקה – לפני כל החלפה של מצבר אנחנו בודקים את מצבו. בדיקת מצבר של אופנוע מתבצע על ידנו בקפדנות ובדקדקנות ובמידה ונגלה שאין הכרח להחליפו, נבצע את כל פעולות התחזוקה הנדרשות ונמנע מכם הוצאות מיותרות.

✔️בחירת מצבר חדש – אם יש צורך להחליף את המצבר, נמליץ לכם על סמך הניסיון והידע שלנו על המצבר המתאים לכם ביותר. תוכלו לבחור מבין מותגים מובילים רבים, עם תקופות אחריות שונות לבחירה.

✔️ מצבר חדש לאופנוע – את ההתקנה אנחנו מבצעים בצורה מקצועית על ידי חשמלאי מוסמך. איך מחליפים מצבר לאופנוע? הוא ידאג לחיבור נכון של המצבר וביצוע חיווט נכון, כך שהמצבר יהיה יציב בתא וימנעו תקלות עתידיות.

✔️ החלפת מצבר לאופנוע עד הבית – לעולם אין לדעת מתי המצבר שלכם ישבוק חיים ולכן תמיד תוכלו לבקש שנגיע אליכם עד הבית על מנת להחליף לכם מצבר. למעשה, נוכל להגיע לכל מקום שתבקשו, גם אם מדובר בהחלפת מצבר לאופנוע שטח באחד הטיולים שלכם בארץ.

 

מצבר לאופנוע
החלפת מצבר לאופנוע עד הבית מאפשרת לכם לחזור לרכוב על האופנוע במינימום זמן

מחיר מצבר לאופנוע – כמה עולה?

גם את תקפידו על תחזוקת מצבר לאופנוע שלכם, בסופו של דבר עדיין תצטרכו להחליפו כאשר יפוג התוקף שלו. אז כמה עולה מצבר לאופנוע? הדבר תלוי בכמה גורמים:

#1 איכות – מצבר איכותי יעלה יותר. מה מאפיין מצבר איכותי לאופנוע? אריכות ימים, מינימום תקלות והתאמה לאקלים בישראל.

#2 גודל המצבר – ככל שמדובר באופנוע גדול יותר, כך הוא זקוק למצבר גדול וחזק יותר והמחיר מתייקר בהתאם.

#3 אחריות – מחיר מצבר לאופנוע תלוי גם בתקופת האחריות שלו. ניתן לרכוש מצבר לאופנוע עם תקופות אחריות משתנות, מה שמשפיע על המחיר.

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהמחירים הממוצעים של מספר מצברים שונים לאופנוע, של מותגים שונים ובעלי מידות אמפר שונות:

מצבר לאופנוע לפי מידת אמפר ומותגמחירון מומלץ
מחיר מצבר לאופנוע 4 אמפר של פולבאטהחל מ- 350 ₪
מצבר שנפ לאופנוע 7 אמפרהחל מ – 380 ₪
עלות מצבר 12 אמפר לאופנוע של שנפהחל מ – 435 ₪
מחיר מצבר לאופנוע 12 אמפר של ורטההחל מ – 420 ₪
מחיר מצבר ג'ל לאופנוע 14 אמפר של שנפהחל מ – 520 ₪

מצבר איכותי לאופנוע – תותח המצברים

צריכים להחליף מצבר לאופנוע שלכם? פנו אלינו לתותח המצברים ונשמח לעזור לכם בצורה הכי מקצועית שיש.