אם אתם מחפשים מצבר חדש לרכב שלכם, כדאי לכם לשקול את מצבר בוש. חברת הענק בוש בוודאי מוכרת לכם מתחום מוצרי החשמל לבית וכלי העבודה, אך גם בתחום המצברים היא נחשבת למאוד איכותית ומומלצת.

מבין מגוון המצברים שאנחנו מציעים בתותח המצברים תוכלו למצוא גם את מצברי בוש והגיע הזמן שתכירו אותם יותר לעומק.

מהם היתרונות של מצברי בוש, מדוע כדאי לכם לרכוש אותם, כמה עולה מצבר בוש לרכב ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו אם אתם צריכים להחליף אותו? מתחילים…

 

 מצבר בוש – מצבר הרכב המוביל בישראל – במחיר ללא תחרות!

✔️ מגוון מצברי בוש לרכב עד בית הלקוח בפריסה ארצית!

✔️ מצברים של בוש לרכב פרטי ומסחרי, לאופנוע, למשאית

✔️ מצברי בוש ברמות אמפר שונות במחיר מיוחד!

✔️ כל מצברי בוש עם אחריות יצרן מלאה!

✔️ הרכב לא מניע? צרו קשר ונגיע מהר! זמינים 24/7!

✔️ מצבר בוש איכותי עד הבית, לפרטים >>

התקשרו אלינו לטלפון: 055-9703783

 

מצבר בוש לרכב
מצבר בוש עד הבית, זמינים 24/7, החלפת מצבר במחירים מעולים
מצבר בוש Bosch
40 אמפר
מצבר בוש Bosch
45 אמפר
מצבר בוש Bosch
50 אמפר
מצבר בוש Bosch
55 אמפר
מצבר בוש Bosch
60 אמפר
מצבר בוש Bosch
70 אמפר
מצבר בוש Bosch
72 אמפר
מצבר בוש Bosch
90 אמפר

 

למה כדאי לכם לרכוש מצבר בוש?

שוק המצברים כולל מותגים רבים של מצברים מומלצים, אז למה כדאי לכם לרכוש דווקא מצבר בוש? מאחר וכאשר ותחפשו חוות דעת על מצברי בוש תגלו רק כאלה חיוביות וזאת בשל מספר יתרונות מובהקים שהם מציעים לכם:

✔️ מארז חזק – מארזי המצברים של בוש (כלומר, המעטפות של המצברים) נחשבים לחזקים במיוחד, כאלה שאינם נשברים או נסדקים בקלות והם גם עמידים לחום ולמזג האוויר הישראלי הרותח בחודשי הקיץ.

✔️ מגוון רחב – כפי שתגלו בהמשך, המצברים של חברת בוש מתאימים לכל סוגי הרכבים, מקטנועים קטנים ועד משאיות גדולות, גם כאשר מחפשים מצבר בוש לרכבים חדשים ומתקדמים וגם כאשר מחפשים מצבר בוש לרכבים ישנים יותר.

✔️ ללא צרכי תחזוקה – כל המצברים של חברת בוש מיוצרים בצורה כזאת שאין צורך לטפל בהם לאחר הרכישה. לבוש כבר אין מצברי מים פתוחים שאליהם צריך להוסיף מים אחת לתקופה אלא רק מצברים מתקדמים כגון מצברי מים סגורים, מצברי ג'ל, מצברי פריקה עמוקה ועוד, כך שלא צריך לתחזק אותם לאורך כל משך השימוש.

✔️ משך אחריות – כמובן שישנה גם אחריות על מצברי בוש והיא ארוכה במיוחד ונעה 18 ל-24 חודשים. בפועל כל מצבר בוש הוא בעל הפוטנציאל לשרת אתכם כ-4 שנים בערך, בשימוש נכון.

מכל הסיבות שלעיל, מצברים של חברת בוש נחשבים למאוד מומלצים ואיכותיים, כאלה שמספקים כוח התנעה קבוע ויציב לאורך זמן לרכב, מחזיקים מעמד מספר שנים ונדיר מאוד שעושים בעיות.

 

אילו סוגים של מצברי בוש ניתן למצוא?

בוש מייצרת מצברים בכל הטכנולוגיות האפשריות הקיימות כיום, מה שמתבטא במגוון רחב של סוגי מצברים. כך שאם שאלתם את עצמכם לאילו סוגי רכבים מתאים מצבר בוש? הרי שתוכלו למצוא מצבר שמתאים לכל סוג רכב – קטן, גדול, ישן או חדש. אז אילו סוגים של מצברי בוש קיימים?

✔️ מצברי בוש רגילים – מצברים אלו נשענים על הטכנולוגיה הוותיקה יותר, שהיא מצברים שעובדים עם מים (אך כאמור, ללא צרכי תחזוקה) או עם ג'ל. הם מתאימים למרבית סוגי הרכבים והמחירים שלהם נמוכים יותר מהשאר.

✔️ מצברי בוש קטנים – נדרשים במקרים בהם רוצים לבצע החלפת מצבר בוש לאופנוע או קטנוע. בכלי רכב אלה יש צורך במצברים מאוד קומפקטיים שנעים בהספקים של 5 עד 12 אמפר.

היתרון של מצבר בוש לקטנוע או אופנוע הוא בכך שהוא מסוגל לספק מחזורים רבים של התנעות, כך שגם אם מדובר בשליח שמתניע ומכבה את האופנוע פעמים רבות בזמן קצר, המצבר לא ייהרס.

✔️ מצברי בוש למשאיות – מצברים גדולים ועוצמתיים אשר מספקים זרם התנעה חזק מאוד וגם ידועים ביכולתם לספק זרם קבוע ויציב לאורך כל ימי חייהם לשאר המערכות החשמליות של משאיות. בשל גודלם וחוזקם, מצברים אלו יהיו בדרך כלל יהיו יקרים יותר.

✔️ מצברי בוש פריקה עמוקה – מצברים אלו שונים ממצברים רגילים בכך שהם לא נטענים על ידי האלטרנטור אלא על ידי רשת החשמל. הם מספקים זרם נמוך וקבוע לאורך כל משך הפריקה של המצבר, מהווים למעשה סוג של מצבר רטוב וכוללים בתוכם נוזל או ג'ל. מצבר בוש מהסוג הזה מתאים לקלנועיות, קרוואנים, רכבי גולף ורכבים תפעוליים.

✔️ מצבר בוש עם טכנולוגיית EFB – אלו המצברים המתקדמים ביותר של חברת בוש. הם כוללים ציפוי פולימרי מוליך על גבי לוחות המתכת שבתוכם, מה שמייעל את הטעינה שלהם ומאפשר להם לספק זרמי התנעה רבים יותר במשך חייהם, עד פי 2 ממצברי ג'ל רגילים. מצבר בוש סטארט סטופ הוא מצבר מאוד מומלץ מהסוג הזה.

ניתן לחלק את מצברי בוש גם לפי הכוח שלהם, שנמדד בערך אמפר. בהתאם לצרכי הרכב, כך ניתן לבחור עבורו מצבר BOSCH מתאים, שיכול להיות אחד מהבאים:

עוצמת אמפרסוג הרכב 

מצבר בוש 40 אמפר

זהו מצבר קטן יחסית, שמיועד לספק כוח התנעה עבור רכבי מיני קטנים כגון סיטרואן C1 וסוזוקי אלטו
מצבר בוש 45 אמפראף הוא מתאים לכלי רכב קטנים, בדרך כלל של 5 מקומות ישיבה, כגון קיה פיקנטו
מצבר בוש 50 אמפרמתאים עבור כלי רכב בגודל קטן עד בינוני. למשל פיאט אונו וסקודה פאביה
מצבר בוש 60 אמפרמתאים לרכבים בגודל בינוני כדוגמת רכבים משפחתיים. למשל מאזדה 3 וסקודה ראפיד
מצבר בוש 70 אמפרמתאים עבור רכבים גדולים שעבורם נדרש כוח התנעה חזק, כגון רכבי שברולט, וולוו ועוד
מצבר בוש 72 אמפרמתאים לרכבים גדולים שבהם מותקנות מערכות חשמליות שזקוקות לאנרגיה רבה, בין היתר BMW וסאאב
מצבר בוש 90 אמפרמתאים לכלי רכב גדולים וחזקים מאוד, כגון מסחריות כמו פיג'ו בוקסר ורכבי שטח מאסיביים כמו לנד רובר ואיסוזו

מחיר מצבר בוש לרכב – כמה עולה?

מצבר בוש הוא אינו המצבר היקר ביותר בשוק אך הוא בהחלט אחד האיכותיים שבהם, מה שאמור להעניק שקט נפשי למי שרוכש אותו.

מחיר מצבר בוש לאוטו נקבע על פי הגודל שלו, כך שרכישת מצבר בוש למשאית תהיה בדרך כלל יקרה יותר מאשר רכישה של מצבר בוש לאופנוע או קטנוע.

מה שלא תבחרו, המחירים שאנחנו מציעים לכם בתותח המצברים עבור מצברי בוש תמיד יהיו נוחים והוגנים וגם יכללו אחריות ארוכה. החלפת מצבר בוש לרכב יכולה להתבצע באופן עצמאי, אך אם תעדיפו כי נעשה זאת עבורכם, למחיר המצבר יש להוסיף גם את עלות ההתקנה.

שירות התקנת מצברי בוש מטעם תותח המצברים מבוצע על ידי אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. גם שירות החלפת מצבר עד הבית הוא דבר שתוכלו לקבל מאיתנו, בכל מקום בארץ.

ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור רכישת מצבר בוש:

מצברי BOSCH מחיר לפי סוגטווח מחירים מומלץ
מחיר מצבר בוש 40 אמפרהחל מ-550 ש"ח
כמה עולה מצבר בוש 60 אמפרהחל מ-560 ש"ח
עלות מצבר בוש 74 אמפרהחל מ-700 ש"ח
מחיר שנפ 95 שנפ לרכב שטחהחל מ-870 ש"ח

רוצים להחליף את מצבר הבוש הקיים שלכם? או לרכוש מצבר בוש חדש לגמרי ולזנוח את המותג הישן? תותח המצברים היא הכתובת עבורכם! מוזמנים לפנות אלינו!