אחריות על מצבר היא דבר חשוב מאוד. מצבר הוא אינו דבר זול ועל כן צריך להיות בטוחים שהוא יחזיק לתקופת זמן ארוכה, ובמידה ולא, שלפחות ניתן יהיה להחליפו באחר ללא תוספת תשלום.

אצלנו בתותח המצברים מציעים לכם מצברים איכותיים בלבד, כך שאתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

כמה זמן אחריות על מצבר אתם אמורים לקבל ומדוע חשוב שלא תוותרו על כך? המשיכו לקרוא ותבינו.

 

מצברים עם תקופת אחריות ארוכה!

✔️ צרו קשר למידע מפורט על כל דגם

✔️ מגוון מצברים עם אחריות יצרן

✔️ מימוש אחריות בכל סניפי היצרן >>

טלפון: 055-9703783

 

מצבר אחריות
תקופת אחריות על מצבר לרכב – מדריך

 

אחריות מצבר – מדוע היא כל כך חשובה?

למה חשוב שתהיה אחריות על המצבר שאתם קונים? ניתן לציין מספר סיבות לכך:

✔️ המצבר הפסיק לעבוד תוך זמן קצר – אומנם המצבר הוא מעין סוללה, אך אין להשוות את המחיר שלו לסוגי סוללות אחרות.

לא תהיה לכם אחריות? אתם עלולים לגלות ששילמתם סכום כסף גדול על מצבר שהפסיק לעבוד תוך זמן קצר, במיוחד אם הוא מלכתחילה לא באיכות גבוהה.

✔️ המצבר הגיע לא תקין – במידה ולא התקינו לכם את המצבר ורק אספתם אותו לטובת התקנה באופן עצמאי, אתם עלולים לגלות שהמצבר אינו תקין וסתם שילמתם כסף.

גם המצבר האיכותי ביותר עלול להינזק במהלך ההובלה או פשוט להיות משוחרר בטעות מהמפעל עם תקלה כלשהי למרות בקרת האיכות. אחריות תכסה אתכם במקרים הללו.

 

לכמה זמן יש אחריות על מצבר לרכב?

משרד התחבורה קבע כי תקופת אחריות על מצבר לעולם לא תהיה נמוכה מחצי שנה עבור מצבר חדש. כלומר, גם אם רוכשים מצבר ממותג לא מוכר ומאוד לא איכותי, תמיד הלקוח חייב לקבל תעודת אחריות.

משך זמן האחריות של מצבר לרכב לפי יצרן – הנה מספר דוגמאות לכך:

שם היצרןמשך תקופת האחריות

שנפ

אחריות על מצבר שנפ נעה בין 12 ל-20 חודשים (הדבר ניתן לבחירה), כתלות בסוג מצבר ו/או תוספות תשלום בגין ההרחבה. מצבר פרימיום למשל (בטכנולוגיית קלציום פלוס) מגיע עם 20 חודשי אחריות.

ורטה

אחריות על מצבר ורטה היא של 24 חודשים עבור כל סוגי המצברים וללא אפשרות לבחור תקופה ארוכה יותר.

בוש

גם אחריות של בוש היא של 24 חודשים עבור כל סוגי המצברים וללא אפשרות בחירה בתוקף ארוך יותר.

האם יש אחריות על מצברים משומשים? בדרך כלל לא, כך שאם רוצים למכור לכם מצבר משומש או מחודש ומבטיחים לכם אחריות, עליכם לקחת בחשבון שהיא תסופק לכם על ידי המוכר ולא על ידי היבואן.

אולי יעניין אתכם גם: לכמה זמן מחזיק מצבר

 

תשובות לשאלות נפוצות

1) מה כוללת האחריות? – בדרך כלל האחריות כוללת כיסוי נזקים שמגלה המצבר ללא קשר לשימוש בו. כלומר, אם מצבר הותקן בצורה נכונה ועדיין מאבד מים, נגמר מהר מדי ובדיקה שלו מצביעה על בעיות עם הפריקה והטעינה שלו, המצבר יוחלף במצבר זהה או תואם.

2) מהי החשיבות של תאריך התפוגה שמוטבע על המצבר בכל הקשור לאחריות? – אחריות על מצבר לרכב אינה יכולה להימשך מעבר לתאריך התפוגה שלו. פעמים רבות לקוחות מתגאים שקיבלו תוקף אחריות מצבר ארוך, אך בפועל הם לא יכולים לממש אותה בגלל שרכשו מצבר ישן שמגיע לכדי פגות תוקף עוד לפני שהיא מסתיימת.

במקרים מסוימים ניתן להגיע להסדר עם המוכר, שהאחריות עד לפגות התוקף תמומש על ידי היצרן ופרק הזמן האחר על ידי מי שסיפק את המצבר.

3) מתי ניתן לממש את האחריות? – מימוש אחריות על מצבר ניתן לבצע בכל מקרה בו המצבר עושה בעיות והוא עדיין לא פג תוקף ונמצא תחת תקופת האחריות שלו.

ניתן לממש את האחריות באחת מתחנות השירות של היצרן, או דרך מי שמכר לכם אם זה ההסכם ביניכם. על פי רוב היצרן לא יבצע תיקונים במצבר אלא יחליפו באחד חדש.

4) האם ניתן לממש גם בסניפים שונים של היצרן? – התנאים צריכים להיות מפורטים בתעודת האחריות שתקבלו. אם רוכשים מצבר של מותג מוביל, ניתן בדרך כלל לגשת לכל אחד מהסניפים של היצרן ולקבל שירות.

עוד חשוב לדעת כי אחריות על מצבר תקפה רק כאשר הוא הותקן על ידי טכנאי מוסמך. כאשר אתם בוחרים לרכוש את המצבר שלכם מתותח המצברים, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא יותקן על ידי איש מקצוע כזה ושגם תקבלו אחריות יצרן על מצבר חדש.

 

מצבר עם אחריות
הזמינו עכשיו מצבר איכותי עם אחריות יצרן מלאה במחיר ללא תחרות!

 

איך משפיע תוקף האחריות על מחיר המצבר?

מחיר המצבר שתרכשו תלוי בגודל וחוזק והמצבר, סוג הטכנולוגיה על פיה הוא פועל וסוג המותג, אך חשוב לדעת שגם לאורך האחריות השפעה על המחיר שלו.

לעיתים מדובר בתקופה שאינה ניתנת לשינוי או בחירה, כמו במקרה של מצברי ורטה או בוש, אך במקרים אחרים כן ניתן לבחור בין מספר תקופות אחריות שונות ולשלם יותר או פחות ככל שמדובר במשך זמן ארוך יותר או קצר יותר.

ההמלצה שלנו עבורכם היא לרכוש אך ורק מצבר עליו תקבלו תעודת אחריות ארוכה של למעלה מ- 12 חודשים, גם אם הדבר יקר יותר.

✔️ צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. תותח המצברים.