שירות מקצועי החלפת מצברים לרכבי יונדאי עד הבית במחירים נוחים 24/7 – תותח המצברים!

אם יש ברשותכם את אחד הרכבים הנפוצים ביותר בישראל, גם אתם כנראה תצטרכו מתישהו מצבר ליונדאי שלכם. מדובר ברכב אמין ביותר, אך גם המצבר שלו עלול לדרוש החלפה אחת למספר שנים כאשר עובר תאריך התוקף שלו או מתרחשת תקלה כלשהי.

מה שלא תהיה הסיבה, בוודאי תשמחו לדעת כי אצלנו בתותח המצברים מציעים לכם שירות החלפת מצבר ליונדאי עד הבית, במחיר הכי משתלם שיש.

תוכלו לצלצל אלינו 24/7 ולהיות בטוחים שתמיד תקבלו מענה מקצועי מהיר. בשורות הקרובות ריכזנו עבורכם מידע מועיל רב – אילו סוגי מצברים מתאימים לדגמי יונדאי ואילו נחשבים ליותר מומלצים, מהי העלות של מצבר כזה ולמה כדאי לכם לרכוש אותו מאיתנו בשירות עד הבית. כדאי לקרוא את המידע בשורות הבאות…

 

החלפת מצבר לרכב יונדאי במחיר ללא תחרות!

✔️ מצברים ליונדאי עד הבית במחיר משתלם!

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה 24/7

✔️ מצברים של יצרנים מובילים במבצע!

✔️ מצבר ליונדאי גטס, סונטה, טוסון, i10

i20, i30, i35 ,ix35, איוניק ונוספים

✔️ לייעוץ והצעת מחיר, צרו קשר >>

טלפון: 055-9703783

 

 מצבר ליונדאי עד הבית
שירות החלפת מצבר לרכב יונדאי עד הבית, פריסה ארצית, מחיר מיוחד
מצבר שנפ Schnapp
מצבר שנפ
מצבר ורטה Varta
מצבר ורטה
מצבר בוש Bosch
מצבר בוש

 

מצבר ליונדאי עד הבית!

כאשר מצבר של רכב שובק חיים הדבר מאוד מתסכל וגורם לנו להתחיל לחשוב איך אנחנו מביאים את הרכב למוסך. בדרך כלל על ידי שירותי גרירה יקרים או ניסיונות להתניע את הרכב באמצעות כבלים של שכנים, חברים או בני משפחה. ובכן – לא עוד!

פעולת החלפה של מצבר ליונדאי יכולה להיות הרבה יותר פשוטה אם תצלצלו אלינו ותבקשו שנגיע עד אליכם לבית, למשרד, לאמצע הדרך או לכל מקום אחר בו נתקעתם עם מצבר גמור.

כל שעליכם לעשות על מנת להשיג לרכב היונדאי שלכם מצבר חדש ואיכותי במחיר משתלם הוא:

✔️ לצלצל אל המוקד שלנו – אנחנו מציעים שירותי החלפת מצבר ליונדאי 24/7 בפריסה ארצית רחבה. בשיחת הטלפון תסבירו לנו איזה דגם של יונדאי יש לכם ומה בדיוק הבעיה. אנו ננסה לעזור לכם להתניע את הרכב בטלפון ובמידת הצורך נשלח אליכם חשמלאי רכב מוסמך שיעזור לכם.

✔️ לחכות שנגיע עד אליכם במהירות – נוכל להגיע אליכם לכל מקום שתרצו – גם למקום העבודה שלכם וגם לשטח, במידה ונתקעתם במהלך טיול או שהרכב לא התניע לכם בדיוק כשיצאתם מהצגה או אירוע אחר. זאת במסגרת פריסה ארצית שאנחנו פועלים בה.

✔️ לתת לנו לבדוק את המצבר הקיים שלכם – כאשר נגיע נבדוק את המצבר הקיים שלכם מבחינה פיזית. נשים לב האם החיבורים לרכב התנתקו והאם המצבר סדוק או שבור. כמו כן, נחבר את המצבר למד מתח מיוחד שיסייע לנו להבין האם יש בו עוד כוח, האם הוא נטען והאם למעשה הוא יכול עדיין לתפקד או שזקוק להחלפה.

✔️ לבחור מצבר ליונדאי שלכם ולחכות שנתקין לכם אותו – אם נגלה בבדיקה שלנו כי יש צורך במצבר חדש, נחליף את הישן, נארוז אותו בהתאם להוראות בדרך למחזור ותבוצע ההתקנה של מצבר חדש בידי טכנאי רכב מקצועי, זאת לאחר בירור מעמיק לגבי המצבר שהכי מתאים לדגם שלכם וכמובן לתקציב שלכם.

 

איזה מצבר מתאים לדגם היונדאי שלכם?

יונדאי (Hyundai) היא חברת ענק בתחום הרכבים והיא מייצרת מגוון רחב של דגמי מכוניות, כך שכל נהג יוכל לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכיו.

לכל דגם של יונדאי יש דרישות חשמליות שונות בהתאם לאבזור המצוי בו ונפחי המנוע השונים ובהתאם לכך יש לבחור רק במצבר שבאמת מתאים לדגם היונדאי הספציפי שברשותכם.

הנה טבלה שמרכזת עבורכם מצברים ליונדאי לפי דגם – את כולם תוכלו לרכוש מאיתנו:

דגם הרכבהמצבר המתאים

יונדאי i30, יונדאי i25, יונדאי i20

הדור הישן של יונדאי i20 זקוק למצבר 40 אמפר. הדגמים החדשים יותר של i20 וגם רכבי i30 ו- i25 הם רכבים הרבה יותר משופרים מבחינה חשמלית ולכן זקוקים למצבר של 55 אמפר
יונדאי אלנטרה, אקסנט,
מטריקס
מצבר ליונדאי אקסנט צריך להיות בכוח של 55 או 50 אמפר (בהתאם לאבזור). עבור דגמי אלנטרה ומטריקס מתאימים מצברים של 55 או 62 אמפר בהתאם לשנתון הרכב

יונדאי i40, סנטה פה

המצבר האידאלי לרכבים אלו הוא של 65 אמפר, אך דגמי סנטה פה הישנים יותר זקוקים לעיתים למצברים של 80 עד 82 אמפר
יונדאי טוסון, ix35דגם ה- ix35 הוא למעשה זה שהחליף את הטוסון ועבורו יש צורך במצבר של 65 אמפר. מצבר ליונדאי טוסון הישנה יותר צריך לספק 80 אמפר ואילו לדגמים החדשים יותר מספיק מצבר של 60 עד 62 אמפר בלבד

יונדאי איוניק, קונה

אלו הם דגמי יונדאי מאוד מתקדמים, היברידיים בעלי מצבר עיקרי וסוללת עזר ליתיום. המצבר המומלץ עבור איוניק הוא של 55 אמפר ואילו עבור יונדאי קונה, החזקה והחדשה יש צורך במצבר 60 אמפר

עוד סוגי מצבר ליונדאי שתוכלו לרכוש מאיתנו הם:

– מצבר עבור יונדאי i10 הקטנה שזקוקה למצבר 40 אמפר,

– מצבר עבור יונדאי גטס הסופר-מיני החזקה שצריכה מצבר של 55 אמפר

– מצבר עבור יונדאי סונטה היברידית שצריכה מצבר 72 עד 74 אמפר.

– מצברים שיתאימו עבור משאיות של יונדאי ורכבים גדולים כמו יונדאי גאלופר, h100, h350 ונוספים צריכים להיות בעלי 95 עד 100 אמפר.

 

בסרטון – החלפת מצבר ליונדאי i20

 

סוגי מצברים ליונדאי – הטכנולוגיה והמותג

מעבר לעניין הכוח וההספק של המצבר, הבחירה של מצבר צריכה להתבצע גם על פי הטכנולוגיה המוטמעת ברכב. ישנם שני סוגי מצברים לרכב יונדאי שיכולים להתאים: רוב רכבי יונדאי פועלים במתכונת הרגילה והקלאסית ולהם ניתן להתאים מצברים רגילים.

כאשר מופעלת ברכבי יונדאי מערכת Start-Stop, יש לרכוש מצברים שמתאימים לכך וכמובן שגם אותם תוכלו למצוא אצלנו.

מעבר לזה, חשוב גם להכיר את היצרנים המובילים בעולם המצברים ולהעדיף לרכוש אותם. מצברים מומלצים ליונדאי וגם לסוגי רכבים אחרים הם כאלה שמתאימים באופן מושלם לאקלים הישראלי ועל כן מחזיקים תקופה ארוכה יותר.

למשל, אצלנו תוכלו למצוא מצבר שנפ ליונדאי, מצבר בוש, מצבר ורטה ומצבר של מותג הבת של ורטה – סטארט-אפ.

 

מחיר מצבר לרכב יונדאי

עלות מצבר ליונדאי משתנה בין דגם לדגם, מאחר וכל דגם מחייב מצבר בגודל שונה וגם בהספק שונה לגמרי. בכל מקרה, אנחנו יכולים להגיד לכם כי אצלנו תוכלו למצוא מצבר ליונדאי בזול ולהיות רגועים מבחינת האיכות שתקבלו.

המחירים שאנחנו מציעים לכם משתלמים כל השנה וגם כוללים בתוכם את עלות ההגעה עד אליכם ואת ההתקנה. בנוסף תמצאו אצלנו מידי פעם גם מצברים ליונדאי במבצע, שיהפכו את הרכישה שלכם להרבה יותר משתלמת וכדאית.

מחיר מצבר ליונדאי – לפי דגםמחירון מומלץ
עלות מצבר שנפ 40 אמפר ליונדאי i20החל מ-450 ש"ח
מצבר שנפ 55 אמפר ליונדאי i30480 עד 578 ₪
כמה עולה מצבר בוש 55 אמפר ליונדאי מטריקסהחל מ-550 ש"ח
מחיר מצבר שנפ 65 ליונדאי ix35490 עד 589 ₪
מצבר בוש 74 אמפר ליונדאי סונטה היברידיתהחל מ-650 ש"ח

צריכים מצבר חדש? שירות הלקוחות שלנו זמין לשיחתכם וישמח לתת לכם שירות בכל שעה! תותח המצברים.

לפי דגם: