אחד מסוגי המצברים הנפוצים ביותר הוא מצבר 72 אמפר. זהו מצבר חזק עם המון כוח להתניע כלי רכב מסוגים שונים ובעיקר רכבים משפחתיים גדולים וכלי רכב מסחריים.

יש לכם מצבר שכזה והוא נגמר או סובל מתקלה כלשהי? אצלנו בתותח המצברים תוכלו לקבל שירות החלפת מצבר 72 אמפר עד הבית, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, במחירים נוחים ומשתלמים מאוד.

אילו סוגי מצברים אנחנו מציעים לכם, למה כדאי לכם לרכוש אותם דווקא מאיתנו, מהו טווח המחירים של מצבר כזה ותשובות לשאלות רבות נוספות – את הכל תקבלו בשורות הבאות.

 

החלפת מצבר 72 אמפר עד הבית במחיר מנצח!

✔️ מצבר 72 אמפר במבצע – תותח המצברים

✔️ מצבר ‏72Ah איכותי בפריסה ארצית

✔️ החלפת מצברים עד בית הלקוח

✔️ להצעת מחיר אטרקטיבית >>

טלפון שלנו: 055-9703783

 

מצבר 72 אמפר עד הבית
מצבר 72 אמפר – החלפה עד הבית. מגוון מצברים 72Ah בפריסה ארצית

 

מה זה מצבר 72 אמפר?

מצבר 72 אמפר הוא מצבר שמיועד למגוון רחב של כלי רכב והוא נחשב לאחד המצברים החזקים ביותר בקטגוריית המצברים הבינוניים. מצבר זה ידוע גם תחת השם מצבר ‏72Ah, כשהאותיות האנגליות מסמלות למעשה את המילים אמפר-שעה.

בפועל הדבר אומר שמצבר של 72 אמפר מסוגל לספק זרם חשמלי של 72 אמפר במשך שעה אחת, או 36 אמפר במשך שעתיים, 18 אמפר במשך 4 שעות, 9 אמפר במשך 8 שעות וכך הלאה, מבלי להיות מחובר למקור מתח שטוען אותו.

 

האם אתם צריכים מצבר 72 אמפר?

אם יש לכם קטנוע, אופנוע או רכב מסדרה "מיני" כזאת או אחרת, ככל הנראה אתם לא צריכים מצבר כזה. כנ"ל לגבי משאיות ואוטובוסים, שעבורם נדרש מצבר הרבה יותר גדול וחזק, לעיתים אף שני מצברים שמחוברים בטור אחד לשני.

אז לאיזה כלי רכב מתאים מצבר 72 אמפר?  ובכן, רכבים שעובדים עם מצבר 72 אמפר הם לרוב כאלו בעלי נפח מנוע גדול, רכבים כבדים או כאלו שהם מאוד מאובזרים חשמלית.

דוגמאות לכלי רכב שעובדים עם מצבר 72 אמפר – למשל ניסאן אקסטרייל, קיה סורנטו, סיטרואן ברלינגו, פאת'פיינדר, נווארה, רכבים אמריקאיים גדולים כמו חלק מדגמי שברולט וביואיק ועוד.

 

אילו סוגי מצברים בקיבולת 72 אמפר קיימים?

ישנם מספר סוגי מצברים בקיבולת כזו, את כולם תוכלו לרכוש מאיתנו באמצעות טכנאי שיגיע אליכם עד לבית ויבצע החלפה של המצבר:

✔️ מצברי 72 אמפר סטנדרטיים – מצברים אלו מתאימים לרוב דגמי כלי הרכב המשפחתיים הגדולים והמסחריים. הם מכילים לוחות עופרת וחומצה שמגיעה במצב צבירה של מים או ג'ל. מותגים מובילים בקטגוריית מצברים זו, כגון מצבר ורטה 72 אמפר, הם אטומים ביותר כך שאין צורך לתחזק אותם על ידי החלפת מים.

✔️ מצברי 72 אמפר סטארט סטופ– מצברים שמיועדים לעבוד עם רכבים שפועלים בטכנולוגיית Start-Stop, שמכבה את הרכב בכל עצירה ומתניעה אותו מחדש בעת לחיצה על דוושת הגז.

מצבר 72 אמפר סטארט סטופ צריך לספק כוח התנעה רב לעיתים קרובות ולכן הוא עובד בטכנולוגיה משופרת. ישנם מספר סוגים של מצברי סטארט-סטופ, כאשר זה שמתאים עבור רכבים שדורשים 72Ah הוא מצבר AGM.

✔️ מצברי פריקה עמוקה – מצברים אלו מתאימים עבור כלי רכב חשמליים גדולים וחזקים, לרבות מלגזות חשמליות, קרוואנים גדולים ומאובזרים וכלי רכב תפעוליים אחרים. לא ניתן להשתמש במצברים אלו בכלי רכב שפועלים על דלק.

לכן, אם אתם מעוניינים לרכוש מצבר כזה עבור כלי רכב תפעולי, שימו לב שאכן מדובר בכלי שאינו פועל על דלק ורכשו מצבר פריקה עמוקה שיתאים לו.

 

מה חשוב לבדוק לפני רכישת מצבר 72Ah?

לקוחות רבים שואלים אותנו מה חשוב לבדוק לפני הרכישה – לכולם אנחנו אומרים שהדבר החשוב ביותר הוא פשוט לרכוש אותו מגורם אמין ומקצועי.

מדוע? מאחר ורכישת מצבר 72 אמפר מאיתנו, בדיוק כמו רכישה של מצברים ברמות אמפר או בהספקים אחרים, היא רכישה בטוחה בה מתקיימים כל התנאים הבאים:

✔️ אתם מקבלים מצבר של יצרן מוביל – כשרוכשים מצבר חדש חשוב כי יהיה ממותג מוביל, כך שיחזיק לתקופה ארוכה ללא צרכי תחזוקה כלשהם. אצלנו תוכלו למצוא מצברים ממותגים מובילים, דוגמת מצבר שנפ 72 אמפר, מצבר ורטה, מצבר בוש וכדומה.

✔️ אתם מקבלים מצבר עם תוקף ארוך – עוד היבט חשוב ברכישת מצבר הוא לוודא כי הוא באמת חדש ובעל תוקף ארוך. אצלנו זה בדיוק מה שתקבלו ובנוסף גם תקבלו אחריות של עד שנתיים על המצבר שתרכשו.

✔️ אתם מקבלים מצבר זול אך באיכות מעולה – ספקים רבים יציעו לכם מצבר 72 אמפר בזול, אך מהר מאוד תגלו שהוא לא איכותי דיו וגם לא מגיע עם אחריות. איתנו זה לא יכול לקרות.

אצלנו בתותח המצברים לא רק שעומדים בכל ההיבטים האלה, אלא גם דואגים לכך שאין זה משנה מתי תצטרכו מצבר, תקבלו אותו עד הבית במהירות.

אנחנו מציעים לכם שירות החלפת מצברים בפריסה ארצית נרחבת, כך שאתם יכולים להיות רגועים שגם אם תיתקעו, יש מי שייתן לכם מענה מהיר.

 

מחיר מצבר 72 אמפר

מאחר ומדובר במצבר גדול וחזק יותר, מחיר מצבר 72 אמפר יהיה בדרך כלל יקר יותר מרוב סוגי המצברים. מעבר לזאת, עלות מצבר 72 אמפר תלויה בחברה היצרנית של המצבר שבוחרים, כשניתן לומר כי מותגים גרמניים, כמו בוש או ורטה, יהיו יותר יקרים ממותגים ישראליים דוגמת שנפ ואחרים.

יחד עם זאת, למרות המחירים הגבוהים יותר, אצלנו תוכלו לרכוש אותם במחירים משתלמים וגם למצוא מצברי 72 אמפר במבצע פעמים רבות בשנה. הנה טווח המחירים:

עלות מצבר 72 אמפר מחיר מומלץ
מחיר מצבר שנפ 72 אמפרהחל מ-560 ש"ח
כמה עולה מצבר ורטה 72 אמפרהחל מ-649 ש"ח
עלות של מצבר בוש 72 אמפרהחל מ-638 ש"ח

אז אם אתם צריכים מצבר לרכב שלכם, צלצלו אלינו לתותח המצברים ותקבלו מענה מקצועי ומהיר עם שירות מצברים יעיל ומקצועי.