שירות מצברים לרכב ברעננה 24/7 עד הבית – נתקעתם וצריכים לסיוע? צרו קשר ונגיע תוך 30 דקות!

כשעולה הצורך להחליף מצבר לרכב ברעננה מעוניינים שהוא יהיה איכותי, כך שימנע את הצורך לבצע רכישה חדשה למשך מספר שנים טובות. בנוסף רוצים שהמחיר שלו יהיה כמה שיותר נוח, מבלי שהדבר יבוא על חשבון האיכות שלו, ואם אפשר לקבל מספק המצברים גם שירות החלפת מצבר עד הבית ברעננה, זה בכלל נהדר. ובכן, זה בדיוק מה שתקבלו בתותח המצברים.

מה בדיוק כולל השירות שלנו ומידע חשוב נוסף, כמו מה צריך לבדוק לפני רכישת מצבר, אילו סוגי מצברים קיימים, כמה עולה להחליף מצבר לרכב ברעננה ומדוע חשוב שתמיד יהיה לכם מספר טלפון של ספק מצברים כמונו שנותן שירות 24 שעות ביממה? – הנה כל המידע והתשובות.

 

החלפת מצבר עד הבית ברעננה במחירים ללא תחרות! (ואחריות)

✔️ מצברי שנפ, בוש, ורטה, ברעננה במחיר מנצח

✔️ החלפת מצברים ברעננה – שירות מהיר ומקצועי  

✔️ מגיעים אליכם ברעננה עד הבית 24/7!

✔️ שירות בכל העיר: נאות שדה, שכונת המאה,

הפרחים, קרית שרת, לסטר, שיכון אשר ועוד.

צרו קשר בטלפון: 055-9703783

 

מצבר ברעננה עד הבית במחיר אטרקטיבי
מצבר ברעננה עד הבית 24 שעות – הגעה מהירה מסביב לשעון 24/7, במחירים נוחים
מצבר שנפ Schnapp
מצבר שנפ
מצבר ורטה Varta
מצבר ורטה
מצבר בוש Bosch
מצבר בוש

 

מצברים ברעננה – סוגים נפוצים:

כל מצבר נועד לספק כוח חשמלי לכלי הרכב שבו הוא מותקן. כאשר מדובר בכלי רכב שמופעלים על ידי דלק (דיזל, בנזין), המצבר מעניק את כוח ההתנעה הראשוני עד שהמנוע נכנס לפעולה.

כאשר מדובר בכלי רכב חשמליים, פעולתם נשענת באופן בלעדי על זרם החשמל שמייצר המצבר. בהתאם לכך מיוצרים מצברים בטכנולוגיות שונות ואת כולם אנחנו מציעים לכם בהתאמה מושלמת. סוגי מצברים לרכב יכולים להיות אחד מהבאים:

 • מצברי עופרת-חומצה – אלו הם מצברים רגילים שמיוצרים בטכנולוגיה הוותיקה ביותר. ניתן למצוא גם מצברי עופרת חומצה משודרגים בדמות מצברי קלציום-סילבר, שידועים באיכותם המשופרת תוך התאמה טובה יותר לאקלים הישראלי.
 • מצברי ג'ל – כאשר תרצו לרכוש מצבר לרכב ברעננה, בהחלט כדאי לכם לשקול את האפשרות של מצבר ג'ל. מצבר כזה מיוצר בטכנולוגית (VRLA (Valve regulated Lead Acid שבה לוחות העופרת מוקפים בחומצה במצב צבירה ג'ל.

  שיטה זו מאפשרת שטח מגע טוב יותר בין העופרת לחומצה, מה שתורם לאספקת זרם חשמלי קבוע לאורך זמן, גם כאשר המצבר נמצא לפני פריקת רוב האנרגיה שבו.

 • מצברי Start-Stop – כלי רכב שבהם מופעלת מערכת Start-Stop זקוקים למצבר מתאים שתומך במחזורי כיבוי והתנעה תכופים במהלך נסיעה. מצברי סטארט סטופ כוללים בתוכם לוחות שסופחים את האלקטרוליטים ובכך מזרזים את התגובה עם לוחות העופרת לצרכי טעינה ופריקה.

  מצבר Start-Stop מתאים גם לרכבים שעובדים בטכנולוגיית Brake Energy Regeneration, שבה המצבר נטען גם על ידי הכוח המופק בעת בלימת הרכב.

 • מצברי פריקה עמוקה – ספק מוביל כמונו של מצברים לרכב ברעננה יציע לכם גם את המצברים האלו. מדובר במצברים שנטענים על ידי חיבור לחשמל, כאשר האיכותיים מביניהם אף מכילים שסתומים מיוחדים שמשחררים לחץ של אדי מים במטרה למנוע התפוצצות.

  השימוש במצברים אלו שמור לכלי רכב חשמליים שונים, בין היתר מלגזות חשמליות, טרקטורונים חשמליים, כלי רכב תפעוליים, קרוואנים, יאכטות ועוד. עוד על פריקה עמוקה.

הערה: לא יודעים איזה מצבר הכי מתאים לרכב שלכם? אל תדאגו! אנחנו בעלי הידע והניסיון לייעץ לכם בצורה הכי מקצועית שיש! נוכל לעזור לכם כבר בטלפון ולהגיע עד אליכם עם המצבר המתאים ביותר על מנת להתקין אותו.

אנחנו מציעים לכם שירות מצברים ברעננה 24/7 כך שתוכלו לפנות אלינו בכל שעה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

 

מצברים ברעננה עד הבית

 

שיקולים נוספים בבחירת מצבר לרכב ברעננה

מלבד הטכנולוגיה, ישנם עוד מספר שיקולים שיש לקחת בחשבון כאשר מעוניינים לרכוש מצבר לרכב באזור רעננה:

 • כוח המצבר – יש לבחור מצבר שמתאים לכלי הרכב הספציפי על פי הכוח שלו. למשל, אין מה להשוות בין רכישת מצבר לאופנוע בעיר רעננה לבין רכישה של מצבר למכונית משפחתית ובוודאי שלא עבור רכישת מצבר למשאית או אוטובוס. לכל אחד מכלי הרכב הללו יש כוח שונה שנמדד באמפר-שעה ובהתאם לכך יש להתאים את המצבר לדרישות החשמליות של כלי הרכב.
 • גודל המצבר – יש לרכוש מצבר בעל ממדים מתאימים למקום השמור עבורו בכלי הרכב. גם במקרה הזה, קיים הבדל גדול בין מצבר של משאית או אוטובוס לבין מצבר של רכב או קטנוע מבחינת הגודל ובכל מקרה אין לנסות להכניס מצבר שאינו מתאים מבחינת הגודל בכוח לגומחה שלו.
 • מאפיינים נוספים – קיימים גם פרמטרים נוספים שכדאי להכיר, כגון CCA (מדד ליכולת המצבר לספק כוח התנעה בטמפרטורה נמוכה) ו- RC (הצהרת יצרן המצבר למשך הזמן שבו מצבר חדש פורק 25 אמפר עד למתח של 10.5 וולט). ככל שמדדים אלו גבוהים יותר, כך המצבר הרבה יותר איכותי.

שימו לב: תמיד כדאי גם לבדוק את משך האחריות הניתנת לכם ולוודא כי אתם מקבלים מצבר חדש לחלוטין. כאשר אתם בוחרים לרכוש מצבר לרכב באמצעות השירות שלנו עד הבית, אתם יכולים להיות רגועים גם מהבחינה הזאת. אנו נגיע עד אליכם, נבדוק את המצבר הישן שלכם ובהתאם לנתונים שלו וספר הרכב, נבחר ונתקין לכם מצבר חדש מתאים.

 

החלפת מצבר ברעננה – איזה לבחור?

בתחום המצברים ישנם מספר מותגים מובילים שאיכותם נחשבת ליותר גדולה ושאותם כדאי לכם להעדיף כאשר אתם צריכים להחליף את המצבר.

כאשר תיפנו אלינו על מנת לקבל שירות החלפת מצבר ברעננה, אנו תמיד נציע לכם ראשית כל את אותם מצברי מותג, מה שיספק לכם את היתרונות הבאים:

✔️ התאמה מושלמת לרכב שלכם – החברות המובילות בתחום המצברים, למשל חברות שנפ, ורטה ובוש, משווקות מצברים שמתאימים לכל סוגי הרכבים, כך שתמיד תמצאו את המצבר שמתאים לכם.

✔️ משך שימוש רב – המצברים של החברות המובילות משרתים את בעליהם נאמנה יותר זמן מאשר מצברים של חברות אחרות. הם איכותיים יותר, הטכנולוגיה בהם מתקדמת יותר והם גם מותאמים באופן מושלם לאקלים הישראלי.

✔️ פחות תחזוקה, יותר אחריות – כאשר אתם רוכשים מצבר איכותי של מותג מוביל, למשל מצבר שנפ, ורטה או בוש, אתם נהנים ממצבר שגם אינו זקוק לתחזוקה כמעט, כשבחלק מהמצברים גם אין צורך בהחלפת מים. בנוסף תקבלו אחריות ארוכה יחסית, שיכולה להגיע עד 24 חודשים.

כל מצברי המותג, בין אם מדובר על מצבר ורטה, שנפ או בוש, מגיעים עם אפשרות בחירה מבחינת סוג הטכנולוגיה המיושמת בהם וכמובן שאנחנו נוכל לייעץ ולהמליץ לכם באיזה מצבר לבחור.

 

מחיר מצבר לרכב ברעננה – טווח מחירים:

מחיר מצבר ברעננה אינו חייב להיות גבוה וההתעסקות בהחלפת המצבר אינה צריכה להיות מעיקה. כל שעליכם לעשות על מנת למצוא מצבר זול ברעננה הוא לצלצל אלינו ולהתעדכן לגבי המחירים שלנו וגם לגבי מבצעים מיוחדים.

אנחנו המקום בו תוכלו למצוא מצברים במבצע ברעננה כל השנה עבור כל סוגי המצברים הקיימים. מחיר המצבר יהיה תלוי בגורמים כמו גודל המצבר והכוח שלו, סוג המותג והטכנולוגיה המיושמת בו.

אז כמה אמור לעלות לכם מצבר לרכב ברעננה בפועל? הנה טבלה שמרכזת עבורכם את טווחי המחירים:

מחיר מצבר ברעננה לפי סוגמחיר משתנה לפי אמפר
מצבר פריקה עמוקה בעיר רעננההחל מ-450 ₪
כמה עולה מצבר לאוטובוסהחל מ-990 ₪
מחיר מצבר לרכב ברעננה החל מ-460 ₪
כמה יעלה מצבר סטארט סטופ החל מ-730 ₪
עלות מצבר לאופנוע באזור רעננה החל מ- 380 ₪

צריכים מצבר חדש לרכב שלכם ומתגוררים ברעננה? צלצלו אלינו בכל שעה ונשמח לעמוד לשירותכם! תותח המצברים.

השירות ברעננה זמין באזורים הבאים:

שכונת 2003שכונת 2004שכונת 2008אשר
לב הפארקרבוצקימרכז העירנאות עוזי
נווה זמרשכונת הפארקרעננה צפוןקזן
פרדס משותףקריית אליהו גולומבקריית גניםדוד רמז
קריית ויצמןקריית שרתקרית הפרחיםקרית שז"ר
רום 2000נאות שדההמאהלסטר

ערים סמוכות: מצברים בכפר סבא | החלפת מצבר הרצליה