אם הגעתם לקריאת שורות אלו כנראה שגם אצלכם עלתה השאלה איזה מצבר מומלץ עבור הרכב שלכם.

אם אתם זקוקים למצבר חדש ולא יודעים היכן להתחיל ודרך מי לרכוש, הגעתם למקום הנכון – צוות המומחים שלנו בתותח המצברים עומד לשירותכם עם שירות החלפת מצבר עד הבית והתאמה אישית של סוגי מצברים מומלצים לפי כל הקריטריונים הנדרשים.

אז איזה מצבר הכי מומלץ עבורכם ועל פי מה מבוצעת ההתאמה? הכל במדריך הבא. בואו נתחיל.

 

 מבחר מצברים מומלצים במחירים ללא תחרות!

✔️ מתלבטים איזה מצבר כדאי לקנות? חייגו אלינו

✔️ ייעוץ מקצועי לבחירת מצבר מומלץ לרכב!

✔️ מצברים מעולים של מיטב היצרנים

 פרטים בטלפון: 055-9703783

 

מצבר מומלץ - איזה מצבר הכי טוב
מצבר מומלץ  – יעוץ מקצועי לבחירת המצבר המומלץ ביותר לרכב שלכם!

 

מצבר מומלץ – איך מזהים?

כשמדברים על מצבר מומלץ מתכוונים לא רק לכזה איכותי ממותג מוביל, אלא בעיקר לכזה שבאמת מתאים לרכב שלכם. ההתאמה צריכה להתבצע בהתאם למספר קריטריונים:

✔️ קיבול – ערך שנמדד באמפר-שעה ומשקף את כמות החשמל שיש במצבר. 

✔️ כוח התנעה – קרוי גם זרם התנעה והוא מסמל את כמות הזרם שהמצבר יכול לספק לצרכי התנעת הרכב למשל מספר שניות.

✔️ ממדים – על המצבר להתאים לגומחה המיועדת עבורו בכלי הרכב.

✔️ טכנולוגיה – כיום ישנם לא רק מצברי עופרת-חומצה רגילים אלא גם מצברי ג'ל פריקה עמוקה (לכלי רכב חשמליים) ומצברי Start-Stop וצריך לדעת איזו טכנולוגיה מיושמת ברכב הספציפי שלכם.

מי שלמעשה קובע באופן חד משמעי איזה מצבר הכי טוב לרכב הוא היצרן, אך פעמים רבות ללקוחות אין את ספר הרכב ובפועל גם ככה לא תמיד קל להבין מה כתוב בו.

לכן, הדרך הטובה ביותר לדעת איזה מצבר כדאי לקנות היא פשוט לפנות אלינו להסתמך על הידע והניסיון שלנו בהתאמת מצבר מומלץ לרכב.

 

מצברים מומלצים
טכנאי מצברים זמין לסייע בבחירת מצבר מומלץ בכל עת – תותח המצברים

 

איזה מצבר הכי טוב?

מצבר מומלץ הוא מצבר שלא יעשה לכם בעיות בשנים הקרובות, כך שהרכישה שלו תהיה באמת משתלמת. 

מהם המצברים הכי טובים? מצברים תוצרת מותגים מובילים, כאלה שמחזיקים מעמד את פרק הזמן הארוך ביותר, נטענים מהר ומספקים כוח להנעת הרכב שוב ושוב מבלי להתעייף.

אנחנו מציעים לכם מספר סוגי מצברים מומלצים, שנחלקים לשניים:

✔️ מצברים מומלצים תוצרת חו"ל – אלה הם מצברים סופר-איכותיים שמיוצרים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר. אנחנו מתכוונים למותגי העל בתחום, ביניהם בוש, ורטה והמותג הנוסף מבית ורטה הקרוי סטארט-אפ. מצברים אלו פשוט לא יאכזבו אתכם ואינם יסבלו מתקלות. 

✔️ מצבר מומלץ לרכב תוצרת ישראל – הכוונה היא בעיקר למצברי שנפ, יבואנית ישראלית של מצברי איכות מומלצים. החברה מייבאת גם את מצברי המותג Trojan, שמייצר מצברי פריקה עמוקה עבור מגוון רחב של כלי רכב חשמליים, תפעוליים, קרוואנים, יאכטות ועוד.

אז אם אתם מחפשים מצבר טוב לרכב, פשוט בחרו אחד מהמותגים שציינו לעיל או צלצלו אלינו ונשמח לסייע בבחירה. 

 

מאפיינים של מצברים מומלצים 

בואו נצלול קצת יותר לעומק עם סקירה של מספר מאפיינים של מצברים מומלצים, כדי שתדעו בדיוק מה כדאי לכם לרכוש:

תכונות של מצבר מומלץהסבר
מותג המצברמותג מוביל פירושו מצבר איכותי, עם סיכוי נמוך לתקלות לאורך השנים. מותגי מצברים מומלצים הם שנפ, בוש, ורטה, סטארט-אפ וטרוג'אן.

תקופת אחריות

כל מצבר מגיע עם תקופת אחריות אחרת, כאשר בחלק מהמותגים ניתן לקבוע את תקופת האחריות בזמן הרכישה (למשל, במצברי שנפ). מצבר מומלץ הוא מצבר שמגיע עם אחריות של למעלה מ-12 חודשים.
עמידה בעומסיש לשים לב שהמצבר איכותי מספיק על מנת לעמוד בעומס הדרישות של הרכב, עם זרם התנעה גבוה, קיבול RC מתאים וערך CCA גבוה למקרים בהם אתם גרים במקומות קרים.
התאמה לאקלים הישראליהאקלים במדינתנו חם מאוד ביחס למדינות אחרות בעולם ובעיקר באירופה. בהתאם לזאת, מצבר מומלץ צריך להיות אטום ככל שניתן כך שהוא לא יסבול מאידוי נוזלים גם בימים החמים ביותר.
מחירגם לעניין המחיר ישנה חשיבות, מאחר ומצבר מומלץ לעולם לא יהיה זול בצורה מחשידה. ישנם מצברים יקרים וסופר איכותיים דוגמת בוש וורטה וכאלה במחירים יותר עממיים כגון שנפ ומצברי סטארט-אפ.

בנוסף, חשוב מאוד להיות מודעים לעובדה שכיום ישנם מצברים שנחשבים לסופר-איכותיים מבחינה טכנולוגית, כך שהם יכולים לעמוד בכל הדרישות בצורה הרבה יותר קלה וחלקה.

למשל, אם תבקשו מאיתנו המלצה על מצבר איכותי, ייתכן שנמליץ לכם על מצברי סילבר קלציום של שנפ או המצברים האטומים ביותר של ורטה או בוש. המלצה על מצבר איכותי.

 

יעוץ למצבר מומלץ לרכב
לא יודעים מה המצבר המתאים לרכב שלכם? התקשרו אלינו

 

הכתובת לרכישת מצבר מומלץ – תותח המצברים!

אם אתם מחפשים המלצות על מצבר לרכב ורוצים לדעת מהו המצבר המומלץ ביותר עבור הרכב שלכם, הכי טוב שתיפנו אלינו לתותח המצברים. אנחנו מתמחים בהתאמה של מצברים באופן מדויק וזאת לפי סוג הרכב, דגם הרכב והשנתון שלו.

את המצבר תקבלו מאיתנו בשירות עד הבית כולל התקנה, בפריסה ארצית מלאה וזמינות 24/7. שימרו את המספר שלנו ופנו אלינו כאשר תחפשו מצבר איכותי לרכב שלכם.

כמובן שאין תשובה חד משמעית לשאלה זו. יש מספר יצרניות שנחשבות מצוינות דוגמת שנפ, ורטה, בוש, פרימיום ונוספות. בסופו של דבר, מצבר טוב הוא כזה שיעשה את העבודה ויחזיק לכם מעמד למספר שנים קדימה.

ככלל אצבע, תמיד כדאי לרכוש מצבר של יצרן / מותג מוביל עם תקופת אחריות ארוכה ככל שניתן. חשוב לבחור במצבר עם רמת אמפר מתאימה לזו המופיעה בספר הרכב שלכם כדי שיעמוד בעומס. ולגבי המחיר? ניתן כיום למצוא מצברים מומלצים במחירים נוחים של 450-600 שקל.

הדבר תלוי נטו בהעדפתכם האישית. מצברים תוצרת חוץ הם מצברים שמיוצרים בחו"ל דוגמת ורטה, בוש ונוספים ונחשבים למצוינים, אך בהחלט ניתן למצוא גם מצברים מתוצרת ישראל שיעשו אחלה עבודה, דוגמת שנפ.

בבואכם לבחור מצבר איכותי לרכב שלכם ודאו כי הוא מתאים ברמת האמפר ובמימדים לכלי הרכב שלכם ושהטכנולוגיה עליה הוא פועל היא עדכנית.