צריכים להחליף מצבר בקלנועית שלכם? צוות תותח המצברים זמין עבורכם בכל שעה עם שירות מקצועי ואחריות.

קלנועית היא רכב חשמלי שמשמש אנשים רבים להתנהלות היום יומית שלהם, לכן כשהיא לא מניעה – המשמעות היא שיבוש של ממש בשגרת החיים. אצלנו בתותח המצברים תוכלו להחליף מצבר לכל סוג של קלנועית במהירות ובקלות, עם שירותי החלפת מצבר עד הבית ולשוב לשגרה שלכם בתוך זמן קצר!

איך מזהים שהמצבר של הקלנועית נגמר? כל כמה זמן צריך להחליף מצבר בקלאב קאר וכמה תעלה לכם ההחלפה למצבר חדש? מיד נענה על הכל.

 

החלפת מצבר לקלנועית במחיר ללא תחרות! (בכל הארץ)

✔️ מגוון סוגי מצברים לקלנועיות במחירים אטרקטיביים!

✔️ שירות מצברי פריקה עמוקה, ג'ל, ליתיום ועוד

✔️ החלפת מצבר לקלנועית או קלאב קאר עד הבית

✔️ מגיעים לכל כתובת בישראל!

✔️ לייעוץ ולהצעת מחיר >>

התקשרו אלינו: 055-9703783

 

מצבר לקלנועית עד הבית במחיר מיוחד
מצבר לקלנועית אפיקים ומגוון סוגי קלנועיות וכלי רכב נוספים – רק בתותח המצברים

 

מה שוחק מצבר לקלנועית? הגורמים לבלאי במצבר

>> קלנועית היא רכב שאינו מצריך רישיון נהיגה, אך השימוש בה הוא יום יומי ואינטנסיבי בדרך כלל. בתור כלי רכב קל לתפעול שהנסיעה שלו היא איטית, קלנועית מיועדת עבור אנשים עם מוגבלויות או אנשים מבוגרים, שאינם מסוגלים ללכת מרחקים גדולים בכוחות עצמם – והיא משמשת עבורם להגעה ממקום למקום לאורך כל היום.

>> כאשר הקלנועית נמצאת בשימוש שוטף ותדיר, המצבר שלה נטען מדי יום, כך שלרוב הסיבה לכך שמצבר של קלנועית איננו עובד יותר איננה בעיית טעינה, אלא בעיה של בלאי.

>> מצברים שמתאימים לקלנועית הם מצברי פריקה עמוקה: ככל שהשימוש במצבר הוא אינטנסיבי יותר, כך הרמה של החומציות בתוכו פוחתת.

>> כאשר רמת החומציות של המצבר נמוכה מאוד, זמן הנסיעה בקלנועית שהמצבר מאפשר, גם במצב של טעינה מלאה, הוא קצר למדי ואינו דומה לביצועים של המצבר ב"תחילת דרכו", כלומר שיכול להיות מצב שבו שני מצברים שיוצרו באותו הזמן והותקנו בשתי קלנועיות שונות, "ייגמרו" או ליתר דיוק יישחקו בזמנים שונים, בשל אופי שונה בשימוש בקלנועיות.

בלאי של מצבר לקלנועית נוצר גם בגלל עומס: גורם משמעותי נוסף לשחיקת המצבר, מלבד שימוש אינטנסיבי, הוא מאפייני הנוסעים עצמם וגם מאפייני השטח והעומס שהקלנועית צריכה לעמוד בו, על מנת לנסוע:

כדי שהקלנועית תצליח להסיע אנשים כבדי משקל, היא צריכה "להתאמץ" יותר לעומת נסיעה של אנשים עם משקל נמוך יחסית. בדומה לכך, נסיעה על שטח מישורי וחלק יחסית, שאין לו עליות או "קפיצות", תצריך פחות מאמץ מהקלנועית לעומת שטח דינמי ומלא במהמורות, שישחוק מהר יותר את המצבר.

תשומת לב לביצועי הקלנועית והיכולת שלה לשאת את הנוסעים הקבועים שלה בצורה יעילה, כלומר היכרות עם הביצועים היום-יומיים של הקלנועית, תאפשר זיהוי של היחלשות במצבר ואת ההחלפה שלו מספיק בזמן, מבלי שייגרמו האטות או הפסקות בנסיעה בה.

 

איך בוחרים מצבר שיתאים לקלנועית?

ישנו מגוון רחב של מצברי פריקה עמוקה, שיכולים להתאים לקלנועית. המצברים שיש להם את הטכנולוגיה הזו ושיכולים להתאים לקלנועיות, לא בהכרח חייבים להיות עם הספק אמפר לשעה שהוא גבוה במיוחד.

ישנם מצברים לקלנועית שיש להם 12 אמפר – למשל, קלנועית מתקפלת קטנה שמתקינים בה מצבר מהסוג הזה, במקביל למצברים עוצמתיים במיוחד עם 100 אמפר, כמו מצבר לקלאב קאר ש"סוחב" כלי רכב הנושא עומס רב.

היכרות עם סוג הקלנועית שיכולה להתאים לצרכים שלכם והבנה לגבי המצבר הרלוונטי עבורה, יאפשרו רכישת מצבר חדש שיעשה את העבודה בצורה המיטבית, במחיר אטרקטיבי.

 

בחירת מצבר מתאים עבור קלנועית אפיקים

 קלנועית אפיקים היא מותג פופולרי מאוד וניתן למצוא כמה סוגים של קלנועיות כאלה, ביניהן דגם מתקפל.

בטבלה תוכלו למצוא כמה מהמצברים שיתאימו לדגמים השונים של אפיקים:

סוג קלנועית אפיקיםמצברים שמתאימים לקלנועית אפיקים
אפי-סקוטר2 מצברים עם מתח של 12 וולט ועם 73 אמפר לכל אחד מהם
אפי-סקוטר c42 מצברים של 12 וולט עם 50 אמפר כל אחד (או 45, תלוי דגם)
קולנועית גו-גו דגם מתקפל2 מצברים של 12 וולט עם 12 אמפר כל אחד
דגם SE של אפיקים2 מצברים של 12 וולט עם 73 אמפר כל אחד

התאמת מצבר עבור קלנועיות נוספות

שתי חברות נוספות המייצרות קלנועיות, שנחשבות לאיכותיות ופופולריות מאוד בישראל הן חברת ויטה-פום וחברת יו.די.אס.

גם יצרניות אלו מציעות דגמים שונים של קלנועיות, לרבות דגם מתקפל, דגם חד-מושבי ודגם דו-מושבי המיועד לנסיעה של שני אנשים יחד.

ככל שהקלנועית מאסיבית יותר ויש לה שדרוגים ואבזור, למשל גגון וסל, כך גם המצבר יהיה צריך להיות חזק יותר. בטבלה הבאה תוכלו להכיר חלק ממגוון המצברים שעשויים להתאים לקלנועיות vitafom וקלנועיות uds:

סוג הקלנועיתסוג המצבר שיתאים
קלנועית UDS דגם מתקפלמצבר 48 וולט עם 8.7 אמפר
קלנועית מושב אחד UDS2 מצברים עם 12 וולט, 20 אמפר כל אחד
קלנועית דו-מושבית UDS הגה בצד2 מצברים עם 12 וולט, 55 אמפר כל אחד
קלנועית שני מושבים יו.די.אס הגה במרכז2 מצברים עם 24 וולט, 100 אמפר כל אחד
קלנועית גולף Vitafom 2 מצברים של 12 וולט, 100 אמפר לכל אחד
קלנועית משלוחית של Vitafom2 מצברי ג'ל עם 12 וולט, 70 אמפר
קלנועית קטנה \ מיני של ויטהפום2 מצברים 12 וולט, 20 עד 35 אמפר כל אחד

כל כמה זמן צריך להחליף מצבר לקלנועית?

בדרך כלל לכל קלנועית יש את הנוסעים הקבועים שלה, כשלעתים מדובר ברוכב יחיד ובמקרים אחרים זהו זוג שנוהג בה. לכל משתמש בקלנועית יכולים להיות מסלולים שונים מדי יום, ארוכים או קצרים יותר. אופי השימוש בקלנועית והעומס המוטל עליה מבחינת משקל שהיא נושאת והמרחק היומי שהיא עוברת, משפיעים על אורך הזמן שבו המצבר יתפקד בצורה אופטימלית.

בדרך כלל, מצבר של קלנועית יחזיק מעמד בערך שנה בשימוש סטנדרטי, אך הטווח הוא רחב מאוד. רכישת מצבר איכותי – כשבדגמים מסוימים יידרשו שני מצברים להפעלת קלנועית אחת – היא הצעד הראשון להבטחת נסיעה רציפה ללא תקלות מצבר.

במידה שהמצבר התקלקל או נגמר, כדאי לרכוש מצבר חדש במקומו וכמובן שמומלץ להזמין שירות של החלפת מצבר עד פתח הבית, שמקל מאוד על אנשים עם מוגבלים וקשישים הזקוקים להשמשה של הקלנועית שלהם במינימום של זמן.

 

מצבר ג'ל – הכי מתאים לקלנועיות

מצברי פריקה עמוקה בטכנולוגיית ג'ל, הם המומלצים ביותר עבור קלנועיות בכלל – ובפרט עבור קלנועיות המשמשות לנהיגה יום-יומית אינטנסיבית. היתרונות של מצברי ג'ל פריקה עמוקה הם רבים, ביניהם:

#1 מצבר ג'ל ממחזר את המים שבתוכו ומשתמש בהם שוב ושוב – לא צריך למלא אותו מחדש.

#2 מצבר ג'ל לא פולט גזים – עניין חשוב ביותר לאור האוכלוסיה המשתמשת לרוב בקלנועיות, משמע אנשים שבמצב בריאותי לא טוב.

#3 טעינה מחדש של מצבר ג'ל – פחות שוחקת אותו בהשוואה למצברים אחרים.

#4 אין נזילה של חומצה מסוכנת – גם במקרה שהמצבר נפגם, נסדק או נשבר.

 

מצבר לקלנועית
מצבר לקלנועית מסוג גולף-קאר או קלאב-קאר חייב להיות עוצמתי כדי לעמוד בשימוש אינטנסיבי בכלי הרכב הזה

 

מחיר מצבר לקלנועית – כמה עולה?

המחירים של המצברים המתאימים לקלנועיות וקלאב קאר מושפעים בראש ובראשונה מסוג המצבר ועוצמתו, כאשר מצברים ברמת אמפר-לשעה גבוהה יהיו לרוב יקרים יותר, ממצברים ברמת אמפר נמוכה.

בנוסף, המותג של המצבר משפיע על מחירו, כשלרוב המותגים המוכרים והפופולריים ביותר כמו שנפ או בוש, יהיו היקרים, אך רכישה אצלנו  בתותח המצברים תבטיח לכם מחירים מעולים לכל המצברים.

חשוב להדגיש, שאצלנו בתותח המצברים תוכלו למצוא מצברים של חברות יצרניות שונות, שיכולים כולם להתאים לקלנועית שלכם ולהחזיק זמן רב מעמד, לרבות דגמים של מותגים פחות מוכרים.

הנה כמה מן המחירים של מצברים לקלנועית בעוצמות שונות והמחיר המומלץ עבורם (יש לשים לב למחיר הסופי בדגמים של קלנועית שנדרש להתקין בהם שני מצברים, משמע מחיר כפול):

מצבר לפי רמת אמפר ומותגמחיר מומלץ
מצבר שנפ 100 אמפרהחל מ- 780 ₪
מצבר 50 אמפרהחל מ- 380 ₪
מצבר ורטה 45 אמפרהחל – 470 ₪
מצבר ורטה 100 אמפרהחל מ- 1350 ₪
מצבר נטען 20 אמפר רוזטקהחל מ- 200 ₪
מצבר פריקה עמוקה סילטק 12 אמפרהחל מ- 200 ₪
מצבר טרוג'ן פריקה עמוקה 50 אמפרהחל מ- 1190 ₪

החלפת מצבר עד הבית לקלנועית עם תותח המצברים!

הבטיחו לעצמכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר והזמינו החלפת מצבר לקלנועית שלכם, עד הבית! התקנת המצבר החדש של הקלנועית יכולה להתבצע בבית הלקוח או בכל מקום אחר שנוח עבורכם. 

אנחנו בתותח המצברים זמינים מסביב לשעון ונשמח לסייע לכם לחזור לשגרה ולנסיעה בטוחה ורציפה.