שירות מצברים עד הבית לסוזוקי אלטו במחיר פגז עם אחריות

הרכב לא מניע ואתם צריכים בדחיפות מצבר לסוזוקי אלטו? במקום להזמין שירותי גרירה יקרים וגם לבזבז את כל היום בהמתנה, כדאי שתכירו אפשרות הרבה יותר טובה – החלפת מצבר לרכב SUZUKI ALTO עד הבית והתקנה על ידי טכנאי מוסמך של תותח המצברים.

צלצלו אלינו מתי שתצטרכו ונגיע אליכם במהירות האפשרית. אנחנו  יודעים בדיוק איזה מצבר מתאים לסוזוקי אלטו שלכם והמחירים שלנו מאוד נמוכים ושוברי שוק, כך שאין לכם שום סיבה לדאוג או להתחיל להילחץ.

על מנת שגם אתם תבינו מעט יותר את כל מה שצריך, ריכזנו עבורכם את כל המידע בנושא.

 

מצבר לסוזוקי אלטו מחיר ללא תחרות!

✔️ מצברים לסוזוקי אלטו עם אחריות

✔️ שירות מהיר עד בית הלקוח!

✔️ מצבר לרכב SUZUKI ALTO

טלפון: 055-9703783

 

מצבר לסוזוקי אלטו
צריכים מצבר איכותי לסוזוקי אלטו? התקשרו ונגיע מהר – תותח המצברים!

 

איזה מצבר מתאים לסוזוקי אלטו – איזה אמפר צריך?

הדבר הראשון שחשוב שתדעו הוא כמה אמפר צריך במצבר לסוזוקי אלטו. זהו ערך חשוב שמעיד על חוזק המצבר, כלומר, כמה חשמל נדרש על מנת להניע את הרכב ולצרכי תמיכה במערכות החשמליות שלו. ככל שהרכב גדול יותר, כך נדרש מצבר הרבה יותר חזק ולהיפך.

ישנן גם יצרניות רכב שביצעו בדגמים שלהן לא מעט שינויים לאורך השנים ובהתאם לכך יש צורך במצברים בעלי חוזק משתנה עבור כל שנתון של רכב.

לפי הטבלה הבאה שהכנו עבורכם שמפרטת לגבי מצבר לסוזוקי אלטו לפי שנה 2011 – 2024, תראו שבמקרה הזה אין לכם מה להתבלבל יותר מידי:

שנת ייצור סוזוקי אלטודור הרכבחוזק המצבר שנדרש 

2011, 2012, 2013

דור שביעי

40 אמפר

2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020דור שמיני

40 אמפר

2021, 2022, 2023, 2024

דור תשיעי

40 אמפר

כפי ששמתם לב, מצבר 40 אמפר הוא מה שאתם צריכים לקנות בדרך כלל. ישנם מקרים שכן כדאי לרכוש מצבר מעט חזק יותר של 46 אמפר, אם אין ברכב שלכם מערכת סטארט סטופ ואופי הנהיגה שלכם כולל פעולות כיבוי והתנעה מרובות במהלך נסיעה (במסגרת העבודה, למשל).

 

מצבר סטארט סטופ לסוזוקי אלטו

סוזוקי אלטו הוא רכב מאוד חסכוני עבור בעליו, הוא מגיע עם נפח מנוע קטן של עד 1.0 ליטר והוא ידוע בצריכת הדלק הנמוכה שלו.

למרות שלא מדובר ברכב מפואר או כזה שמגיע עם מערכות חשמליות משוכללות, המפתחים שלו דאגו שבחלק מהדגמים תותקן מערכת Start-Stop. 

כאשר חיישן הרכב מזהה כי הוא בעצירה מלאה למשך מספר שניות, הוא מדומם את המנוע, שמונע מחדש כאשר הרגל לוחצת על דוושת הגז. באופן זה הרכב מסוגל לחסוך בצורה עוד יותר משמעותית בצריכת הדלק. 

למעשה, אם הרכב שלכם הוא מעל שנתון 2014, ייתכן בהחלט כי גם אצלכם מותקנת מערכת כזאת ואז אתם צריכים מצבר סטארט סטופ ולא מצבר רגיל. אולי הוא יעלה לכם קצת יותר כסף, אך זה בהחלט שווה את זה.

מצברים אלו מאוד איכותיים ויכולים להחזיק בקלות גם מעבר לשלוש שנים. בכל מקרה, אצלנו תוכלו לרכוש גם מצבר מהסוג הזה במחיר נמוך, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

 

מצבר לסוזוקי אלטו
המצבר לא עובד? נשמח להציע לכם מצבר איכותי לסוזוקי אלטו של המותגים המובילים בזול!

מצבר לרכב SUZUKI ALTO – מה הכי מומלץ?

לקוחות רבים שואלים אותנו איזה מצבר מומלץ לסוזוקי אלטו מבחינת מותג ואנחנו תמיד אומרים להם שיש כמה חברות מצברים שנחשבות להכי מבוקשות בכל העולם וגם בישראל. הנה כמה מהם:

✔️ מצבר שנפ לסוזוקי אלטו – רוב המצברים הנמכרים בישראל הם של שנפ והם מיובאים לארץ על ידי חברה ישראלית. המצברים מגיעים עם 12 עד 24 חודשי אחריות.

✔️ מצבר בוש – מותג-על גרמני שידוע במצברים האיכותיים שלו שאטומים לחלוטין ומתאימים לאקלים הישראלי. הם מגיעים עם 24 חודשי אחריות.

✔️ מצבר ורטה לסוזוקי אלטו – רבים טוענים שזהו המצבר הטוב ביותר בשוק בישראל. גם הוא מגיע עם 24 חודשים אחריות, אך מחזיק הרבה יותר.

חושבים שבגלל שמדובר במותגים מובילים הם יעלו לכם יותר מידי? ממש לא! גם ברכישה של מצבר לרכב מהמותגים האלו, תזכו במחירים משתלמים. פשוט שאלו אותנו על מצבר במבצע ותגלו שתמיד קיים אחד כזה אצלנו.

 

כמה אמור לעלות לכם מצבר לסוזוקי אלטו?

מחיר מצבר לסוזוקי אלטו תלוי בכמה פרמטרים כמו חוזק האמפר שלו, הגודל שלו, סוג הטכנולוגיה וזהות המותג. אך כמו שכבר אמרנו לכם, אתם לא באמת צריכים להיות מוטרדים לגבי כמה עולה מצבר לסוזוקי אלטו, אם תיקנו אותו מאיתנו.

אנחנו מציעים לכם מצברים בזול מכל הסוגים, בין אם מדובר על מצבר עופרת-חומצה רגיל או מצבר סטארט סטופ, וגם אם תרצו לקנות את המותג הכי איכותי שיש. הנה טווחי המחירים הממוצעים שלנו עבור מצבר כזה. תתכוננו להיות מופתעים לטובה.

עלות מצבר לסוזוקי אלטו מחיר מומלץ
עלות מצבר שנפ לסוזוקי אלטו 40 אמפרהחל מ-450 ₪
מצבר 40 אמפר של סטארט אפהחל מ-460 ₪
מחיר מצבר 40 אמפר לרכב סוזוקי אלטו ורטההחל מ- 490 ₪
מחיר סטארט סטופ לסוזוקי אלטוהחל מ-600 ₪

כל שנותר לכם זה לשמור את המספר שלנו ולחייג אלינו כשתצטרכו מצבר חדש לרכב. זמינים לקבל את שיחתכם – תותח המצברים.